FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
2. Runde af de unges vinterturnering
 
Navn År Klasse Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  
Alfred Koch 2008 D 8-9  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  
Anna Jacobsen 2009 P 8-9  
Anna Johansson 2007 P 10-11  
Anton Kyst 2008 D 10-11  
Anton Østdal 2001 D 16-17  
Astrid Koch Hollingbery 2004 P 12-13  
August Steenbeck 2006 D 12-13 tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 8-9  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17  
Emil kundal 2008 D 10-11  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  
Emma Hjortshøj Møller 2009 P 8-9  
Hannah Damborg 2009 P 8-9  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 afbud  
Jacob Weel Rosbo 2000 D 18-19  
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15  
Karl Bønlykke Blauert 2008 D 10-11  
Karoline Koch Juhl 2009 P 8-9  
Laura Halberg Nome 2006 P 10-11  
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  
Liva Johansson 2009 P 8-9  
Luke Shaw 2007 D 10-11  
Marcus Gudmand Lind 2009 D 8-9  
Mille zentner svenson 2006 P 12-13  
Oliver mikkelsen 2008 D 8-9  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 10-11  
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 8-9 tilmeldt efter frist  
Sigurd Zielinski Djurup 2000 D 18-19  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15  
Thomas Malis 2006 D 12-13  
Antal: 32 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
3-5/822/7DM Masters ude & DM Masters 1...
11/89/8Fællessalg på genbrugsloppen
14/8Bestyrelsesmøde d. 14. august 2018
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
18-19/819/7DM mangekamp
18-19/84/8Sparta Copenhagen games
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
23/816/8UP 7, ungdoms stævne på Frederi...
24/811/8DM 10.000m, Odense
25-26/811/8Store DM, Odense
25/820/8Gladsaxedagen 25. august
28/820/8Finale i BAK-FIF-BAC Klubkamp
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
6/929/8UP 8, ungdomsstævne på Amager
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
11/7 NM for Masters
4/7 Mia Helene Mørck officielt udtaget t...
27/6 Anton Østdal officielt udtaget til E...
23/6 Anton Østdal klarer krav til EM U18
15/6 Sommerfest Løb & Motion
Medlemmerne