FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Kronborg Games
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Amalie Thrane 2003 P 14-15  60 m 8.59 tilmeldt efter frist  
Amalie Thrane 2003 P 14-15  længdespring 4.50 tilmeldt efter frist  
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13  60 m hæk   
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13  højdespring   
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Anna Johansson 2007 P 10-11  60 m   
Anna Johansson 2007 P 10-11  længdespring   
Anna Johansson 2007 P 10-11  kuglestød   
Anton Kyst 2008 D 10-11  60 m 9,72 tilmeldt efter frist  
Anton Kyst 2008 D 10-11  længdespring 3,37 tilmeldt efter frist  
Anton Kyst 2008 D 10-11  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Astrid Koch Hollingbery 2004 P 14-15  60 m hæk   
Bodil Sachse Aaris 2005 P 12-13  60 m  
Bodil Sachse Aaris 2005 P 12-13  længdespring  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 P 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 P 8-9  60 m hæk  tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 P 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Clara Gornitzka 2006 P 12-13  60 m  tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Filippa Dons 2004 P 14-15  60 m   
Filippa Dons 2004 P 14-15  længdespring   
Frederikke Rosby Adser 2005 P 12-13  kuglestød   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.76  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.45  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  kuglestød   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  længdespring   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød   
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 10-11  60 m 10.66  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 10-11  højdespring 1.05  
Julian Bajlum-Døygaard 2012 D 8-9  60 m   
Julian Bajlum-Døygaard 2012 D 8-9  længdespring   
Julian Bajlum-Døygaard 2012 D 8-9  kuglestød   
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  60 m 10,27 tilmeldt efter frist  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  længdespring 3,34 tilmeldt efter frist  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  kuglestød 4,25 tilmeldt efter frist  
Liva Johansson 2009 P 8-9  60 m   
Liva Johansson 2009 P 8-9  længdespring   
Liva Johansson 2009 P 8-9  kuglestød   
Louise Valdal 2005 D 12-13  kuglestød   
Louise Valdal 2005 P 12-13  60 m   
Magnus Dons 2008 D 10-11  60 m   
Magnus Dons 2008 D 10-11  længdespring   
Magnus Dons 2008 D 10-11  kuglestød   
Marius Quist Christiansen 2010 D 8-9  60 m   
Marius Quist Christiansen 2010 D 8-9  længdespring   
Marius Quist Christiansen 2010 D 8-9  kuglestød   
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  kuglestød 5,96 m  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  60 m 9.62  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  højdespring   
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  kuglestød 7.22  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 9.13  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 7.57  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.16  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m 9,80  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m hæk   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  længdespring 3.64  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.93  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.55  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  kuglestød   
Vera Fougt 2005 P 12-13  60 m   
Vera Fougt 2005 P 12-13  længdespring   
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Antal: 71 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
22/118/1Mandags holdets Diplom fest
25/1Bestyrelsesmøde 25. januar
27-28/116/1Pallas Spelen for 14+
27/120/1DM kort cross Aalborg 27. januar
29/122/1Pokal og diplomfest for alle tirs...
3/226/1Kronborg games - 2
4/22/2Genbrugsloppen Uge 6
5/23/2Genbrugsloppen 5. Feb 2018
7/25/2Genbrugsloppen 7. februar
8/26/2Genbrugsloppen 8. februar
9/27/2Genbrugsloppen 9. februar
10-11/230/1Atletikum spelen
10/28/2SALG på genbrugsloppen
10/22/2Hvidovre inde 3
17-18/26/2DM Inde (Senior)
24/211/2DMU inde 24-25 Feb 2018
3/323/2Kronborg games - 3
Nyheder 
15/1 Idrætsmodtagelsen på Gladsaxe Rådhus
14/1 HJÆLP BAC's økonomi
8/1 Mia optaget i DAF's Team Danmark brut...
29/12 Rengøring i cykelklubhus
29/12 Privat arr i klub lokalet 6. Januar
Medlemmerne