FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Øst inde 20-21 januar 2018
 
Navn År Klasse Øvelse PR Afbud/Ret
  
Frederikke Rosby Adser 2005 P 12-13 kuglestød   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11 60 m 8.76  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11 længdespring 4.45  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 kuglestød   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 længdespring   
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 højdespring 1,40  
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 stangspring 2,43  
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 60 m 9,09  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 længdespring 4.57  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 højdespring 1.41  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 60 m 9.15  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13 kuglestød 5,95 m  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 60 m 9.62  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 1000 m 3.55.23  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 kuglestød 7.29  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 højdespring   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 60 m 9.13  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 længdespring 4.07  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 højdespring 1.16  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 kuglestød   
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 60 m 8.07  
Sofia Reinholdt Olesen 2004 P 12-13 600 m   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 60 m 9.80  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 60 m hæk   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 længdespring 3.64  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 600 m 2.15.28  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m  tilmeldt efter frist  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 1500 m  tilmeldt efter frist  
Thor Knudsen 2007 D 10-11 60 m 8.93  
Thor Knudsen 2007 D 10-11 længdespring 4.55  
Antal: 30 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
26/419/4Tages Kaste 3-kamp
28/413/4Glostrup Games
28/426/4Ekstra arbejde genbrugsloppen
5-6/521/4Tårnby Games
8/57/5Flødebolleløbet 2018
10/528/4Østmesterskaber i Kastemangekamp...
13/51/5Øst Mangekamp
15/58/5Tracks 2 (BT2) Ballerup
20/512/5DT indledende
29/522/5Tracks 3 (BT3) Amager
31/525/5Tages kaste 3-kamp
12/66/6Tracks 5 (BT5) København
21/614/6Tracks 6 (BT6) Frederiksberg
21/615/6Tages kaste 3-kamp
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
22/4 3 Guld og 1 Bronze ved ØDMU Landevej
1/4 Salto - vejledning i brug af Salto ad...
1/4 Midlertidig overnatning i klubregi
31/3 Stævne folder/oversigt klar
31/3 Salto på omklædningen fra 1. juni 2...
Medlemmerne