FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Mandags holdets Diplom fest
 
Navn Antal Antal børn/voksne/kan bage kage Afbud/Ret
  
Anne Line, Træner 0/1 ja 1:11 6/1-2018
Aksel Steenbeck 2/2/nej 10:58 6/1-2018
Karoline Koch Juhl 1/1 20:04 6/1-2018
Anton Kyst 1/1/ja da 20:19 6/1-2018
Zakarias Zobel 1/2 21:09 6/1-2018
Laura, træner  22:53 6/1-2018
Henrik, træner 1 barn 2 voksne 22:54 6/1-2018
Hannah Damborg 2 voksne/ 2 børn/nej 11:47 7/1-2018
Ester Birch Beck 1/1/nej ikke bage kage desværre 15:25 7/1-2018
Vilhelm Bak-Thomsen 3 børn/2 voksne 18:37 7/1-2018
Karl Bønlykke Blauert 2/1/nej (ene barn er Ida) 18:58 7/1-2018
Thorbjørn træner 3/nej 21:56 8/1-2018
Oliver Mikkelsen  21:59 8/1-2018
Zilas Mikkelsen  22:00 8/1-2018
Laura Melvang 1/1 22:14 8/1-2018
Arthur Gibson 2/1/nej 16:40 10/1-2018
Regitze Mammen  10:35 12/1-2018
Cathrine Mammen  10:35 12/1-2018
Marcus Gudmand Lind 1/1/Nej 20:18 14/1-2018
Oliver Vestergaard Riis  7:37 15/1-2018
Caroline og Mathilde Thuesen 2/1/ja 13:46 15/1-2018
Selma Ahlfors 1/nej 17:26 15/1-2018
Caroline Mynthe Vittrup 1/2/nej 17:36 15/1-2018
Magnus Dons 1/1/nej 19:26 15/1-2018
Liva Johansson 2 børn 2 voksne 19:54 15/1-2018
Lars Bach og 2 børn 1+2 21:12 15/1-2018
Elvira  18:47 16/1-2018
August Handt Dekker 1/1/ Ja 8:58 17/1-2018
Anton Flor Larsen medbringer kage 15:01 18/1-2018
Selma van Maarschalkerweerd 2 børn, 1 voksen tilmeldt efter frist 9:26 19/1-2018
Tobias Bech Justesen 2/1/Ja tilmeldt efter frist 11:22 19/1-2018
Marie  tilmeldt efter frist 10:51 22/1-2018
Alfred Koch 1 barn/1 voksen (som ikke spiser)/køber gerne kag tilmeldt efter frist 14:50 22/1-2018
Antal: 33 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
3-5/822/7DM Masters ude & DM Masters 1...
11/89/8Fællessalg på genbrugsloppen
14/8Bestyrelsesmøde d. 14. august 2018
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
18-19/819/7DM mangekamp
18-19/84/8Sparta Copenhagen games
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
23/816/8UP 7, ungdoms stævne på Frederi...
24/811/8DM 10.000m, Odense
25-26/811/8Store DM, Odense
25/820/8Gladsaxedagen 25. august
28/820/8Finale i BAK-FIF-BAC Klubkamp
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
6/929/8UP 8, ungdomsstævne på Amager
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
11/7 NM for Masters
4/7 Mia Helene Mørck officielt udtaget t...
27/6 Anton Østdal officielt udtaget til E...
23/6 Anton Østdal klarer krav til EM U18
15/6 Sommerfest Løb & Motion
Medlemmerne