FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Pokal og diplomfest for alle tirsdags hold i ungdomsafdelingen
 
Navn År Antal Antal Børn/voksne_kan medbringe kage Afbud/Ret
  
Amalie Thrane 2003 1 atlet / 2 voksne  
Anders rosenberg jessen 2006   
Anna Johansson 2007 1/1  
Anton Østdal 2001   
Astrid Koch 2004   
August Steenbeck 2006 2/2/nej  
Carsten Rytter    
Cecilie og Jakob Møller-Jensen 2001 1 barn og 1 voksen  
Charlotte Bøttcher - træner    
Ellen Friborg 2000  
Erik Kold - træner 1992 0/1  
Filippa Dons 2004 2/2/nej  
Frederikke Rosby Adser 2005 1b/1v  
Ida Caroline Mørck 2006 1/1_ja  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 1/3  
Joel Ibler Lillesø 2003   
Josefine Bach Jensen Bang 2000  
Julius Klein 2004   
Karl Emil Fihl Mollerup 2005 hold b2-2 tilmeldt efter frist  
Kasper Bankler 2005  
Lars Bach 1969 2/1  
Laura Halberg Nome 2006 1 atlet / 1 voksen - kan medbringe kage  
Lia og Tais Palmberg Nordhald  (2003, 2006) 2 atleter/2 voksne  
Liv Dolmer Nielsen 2009 1/1_kan medbringe kage.  
Martine Rørbøl Markussen 2005 1/2  
Mia Helene Mørck 1999 0/1  
Mille Zentner Svenson 2006 1 b - 3 v  
Morten Müllertz Træner    
Oskar Westerlin 2006 2/2  
Philip Grundt Hansen 2004 1/0 - kan ikke anbefales  
Rose Cathrine Due 2000 1 voksen, 1 barn  
Sofia Reinholdt Olesen 2004   
Sophia Bosack 2006 1 - medbringer kage  
Stinus 2003   
Thorbjørn, Træner    
Tine Østergaard 2000 Ingen mad  
Tino Træner    
Tobias Simonsen 2004  
Toke Gotthardsen 1994  tilmeldt efter frist  
Tore Haugan Engberg 2002   
Antal: 40 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
3-5/822/7DM Masters ude & DM Masters 1...
11/89/8Fællessalg på genbrugsloppen
14/8Bestyrelsesmøde d. 14. august 2018
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
18-19/819/7DM mangekamp
18-19/84/8Sparta Copenhagen games
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
23/816/8UP 7, ungdoms stævne på Frederi...
24/811/8DM 10.000m, Odense
25-26/811/8Store DM, Odense
25/820/8Gladsaxedagen 25. august
28/820/8Finale i BAK-FIF-BAC Klubkamp
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
6/929/8UP 8, ungdomsstævne på Amager
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
11/7 NM for Masters
4/7 Mia Helene Mørck officielt udtaget t...
27/6 Anton Østdal officielt udtaget til E...
23/6 Anton Østdal klarer krav til EM U18
15/6 Sommerfest Løb & Motion
Medlemmerne