FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Pokal og diplomfest for alle tirsdags hold i ungdomsafdelingen
 
Navn År Antal Antal Børn/voksne_kan medbringe kage Afbud/Ret
  
Amalie Thrane 2003 1 atlet / 2 voksne  
Anders rosenberg jessen 2006   
Anna Johansson 2007 1/1  
Anton Østdal 2001   
Astrid Koch 2004   
August Steenbeck 2006 2/2/nej  
Carsten Rytter    
Cecilie og Jakob Møller-Jensen 2001 1 barn og 1 voksen  
Charlotte Bøttcher - træner    
Ellen Friborg 2000  
Erik Kold - træner 1992 0/1  
Filippa Dons 2004 2/2/nej  
Frederikke Rosby Adser 2005 1b/1v  
Ida Caroline Mørck 2006 1/1_ja  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 1/3  
Joel Ibler Lillesø 2003   
Josefine Bach Jensen Bang 2000  
Julius Klein 2004   
Karl Emil Fihl Mollerup 2005 hold b2-2 tilmeldt efter frist  
Kasper Bankler 2005  
Lars Bach 1969 2/1  
Laura Halberg Nome 2006 1 atlet / 1 voksen - kan medbringe kage  
Lia og Tais Palmberg Nordhald  (2003, 2006) 2 atleter/2 voksne  
Liv Dolmer Nielsen 2009 1/1_kan medbringe kage.  
Martine Rørbøl Markussen 2005 1/2  
Mia Helene Mørck 1999 0/1  
Mille Zentner Svenson 2006 1 b - 3 v  
Morten Müllertz Træner    
Oskar Westerlin 2006 2/2  
Philip Grundt Hansen 2004 1/0 - kan ikke anbefales  
Rose Cathrine Due 2000 1 voksen, 1 barn  
Sofia Reinholdt Olesen 2004   
Sophia Bosack 2006 1 - medbringer kage  
Stinus 2003   
Thorbjørn, Træner    
Tine Østergaard 2000 Ingen mad  
Tino Træner    
Tobias Simonsen 2004  
Toke Gotthardsen 1994  tilmeldt efter frist  
Tore Haugan Engberg 2002   
Antal: 40 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
26/419/4Tages Kaste 3-kamp
28/413/4Glostrup Games
28/426/4Ekstra arbejde genbrugsloppen
5-6/521/4Tårnby Games
8/57/5Flødebolleløbet 2018
10/528/4Østmesterskaber i Kastemangekamp...
13/51/5Øst Mangekamp
15/58/5Tracks 2 (BT2) Ballerup
20/512/5DT indledende
29/522/5Tracks 3 (BT3) Amager
31/525/5Tages kaste 3-kamp
12/66/6Tracks 5 (BT5) København
21/614/6Tracks 6 (BT6) Frederiksberg
21/615/6Tages kaste 3-kamp
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
22/4 3 Guld og 1 Bronze ved ØDMU Landevej
1/4 Salto - vejledning i brug af Salto ad...
1/4 Midlertidig overnatning i klubregi
31/3 Stævne folder/oversigt klar
31/3 Salto på omklædningen fra 1. juni 2...
Medlemmerne