FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Kronborg games - 3
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  60 m 10,84  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  længdespring 2,82  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  kuglestød 5,84  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  kuglestød  afbud  
Alba Krogstad 2008 D 10-11  60 m   
Alba Krogstad 2008 D 10-11  60 m   
Alba Krogstad 2008 D 10-11  60 m hæk   
Alba Krogstad 2008 D 10-11  længdespring   
Alba Krogstad 2008 D 10-11  højdespring   
Alba Krogstad 2008 D 10-11  kuglestød   
Andrea Reinholdt Olesen 2007 P 10-11  længdespring   
Andrea Reinholdt Olesen 2007 P 10-11  kuglestød   
Anna Braad OIesen 2005 P 12-13  60 m hæk 13:54  
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13  højdespring 125 cm  
Anna jacobsen 2009 D 8-9  60 m   
Anna jacobsen 2009 D 8-9  længdespring   
Anna jacobsen 2009 D 8-9  kuglestød   
Anna Johansson 2007 P 10-11  60 m   
Anna Johansson 2007 P 10-11  længdespring   
Anna Johansson 2007 P 10-11  kuglestød   
Anton Kyst 2008 D 10-11  60 m 9.72 tilmeldt efter frist  
Anton Kyst 2008 D 10-11  længdespring 3.57 tilmeldt efter frist  
Anton Kyst 2008 D 10-11  kuglestød 5.75 tilmeldt efter frist  
Astrid Koch Hollingbery 2004 P 14-15  60 m hæk   
Bodil Aaris 2005 P 12-13  længdespring   
Bodil Aaris 2005 P 12-13  60 m 10.37  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 8-9  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  60 m  afbud efter frist  
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  længdespring  afbud efter frist  
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  kuglestød  afbud efter frist  
Daniel Wilmann 2008 D 10-11  60 m   
Daniel Wilmann 2008 D 10-11  60 m hæk   
Daniel Wilmann 2008 D 10-11  længdespring   
Daniel Wilmann 2008 D 10-11  højdespring   
Daniel Wilmann 2008 D 10-11  kuglestød   
Daniel Wilmann 2008 D 10-11  stangspring  afbud efter frist  
Elvira Nygaard Wesenberg-Lund 2011 P 8-9  60 m   
Elvira Nygaard Wesenberg-Lund 2011 P 8-9  længdespring   
Elvira Nygaard Wesenberg-Lund 2011 P 8-9  kuglestød   
Emil kundal 2008 D 10-11  60 m   
Emil kundal 2008 D 10-11  højdespring   
Emil kundal 2008 D 10-11  kuglestød   
Filippa Dons 2004 P 14-15  60 m 9.50  
Filippa Dons 2004 P 14-15  længdespring   
Filippa Dons 2004 P 14-15  kuglestød   
Frederikke Rosby Adser 2005 P 12-13  kuglestød   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.96  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.45  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  kuglestød 6.29  
Gisle Dons 1978 MS MS 60 m   
Iben Aagren 2004 D 8-9  60 m hæk   
Iben Aagren 2004 D 8-9  kuglestød   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød 7.75  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  længdespring 3.35  
Ida Hother le Fevre 2004 D 14-15  60 m   
Ida Hother le Fevre 2004 D 14-15  længdespring   
Ida Hother le Fevre 2004 D 14-15  kuglestød   
Julian Bajlum-Døygaard 2012 D 8-9  60 m   
Julian Bajlum-Døygaard 2012 D 8-9  længdespring   
Karl Emil Fihl Mollerup (b2-2) 2005 D 8-9  60 m   
Karl Emil Fihl Mollerup (b2-2) 2005 D 8-9  længdespring   
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  60 m 10,20  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  længdespring 3,34  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  højdespring   
Liva Johansson 2009 P 8-9  60 m   
Liva Johansson 2009 P 8-9  længdespring   
Liva Johansson 2009 P 8-9  kuglestød   
Louise Valdal 2005 P 12-13  60 m   
Louise Valdal 2005 P 12-13  kuglestød   
Magnus Dons 2008 D 10-11  60 m 10.63  
Magnus Dons 2008 D 10-11  længdespring   
Magnus Dons 2008 D 10-11  kuglestød   
Marie Dinsen-Andersen 2008 P 10-11  60 m 10.60  
Marie Dinsen-Andersen 2008 P 10-11  længdespring 2.49  
Marie Dinsen-Andersen 2008 P 10-11  kuglestød 4.99  
Marius Christiansen 2010 D 8-9  60 m 11.62 tilmeldt efter frist  
Marius Christiansen 2010 D 8-9  længdespring 244 tilmeldt efter frist  
Marius Christiansen 2010 D 8-9  kuglestød 273 tilmeldt efter frist  
Marko Rajovic 2005 D 12-13  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  kuglestød 8,16  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  højdespring 1,31  
Mathilde Thuesen 2011 D 8-9  60 m  afbud efter frist  
Mathilde Thuesen 2011 D 8-9  længdespring  afbud efter frist  
Mathilde Thuesen 2011 D 8-9  kuglestød  afbud efter frist  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  60 m 9.62 afbud  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  højdespring 1.10 afbud  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  kuglestød 7.22 afbud  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  60 m   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød   
Paula Da Almaida 2004 P 14-15  60 m hæk   
Paula Da Almaida 2004 P 14-15  længdespring   
Paula Eunice Rud Gomes Da Almaida 2004 P 14-15  60 m   
Paula Eunice Rud Gomes Da Almaida 2004 P 14-15  60 m   
Rasmus kiel hansen 2008 D 10-11  60 m  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  60 m hæk  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  længdespring  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  højdespring  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  kuglestød  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 10-11  60 m   
Rasmus kiel hansen 2008 D 10-11  60 m hæk   
Rasmus kiel hansen 2008 D 10-11  længdespring   
Rasmus kiel hansen 2008 D 10-11  højdespring   
Rasmus kiel hansen 2008 D 10-11  kuglestød   
Rasmus kiel hansen 2008 D 10-11  60 m  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  60 m hæk  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  længdespring  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  højdespring  afbud  
Rasmus kiel hansen 2008 D 8-9  kuglestød  afbud  
Samuel Juul Salas 2005 D 12-13  60 m   
Samuel Juul Salas 2005 D 12-13  længdespring   
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  60 m   
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  længdespring   
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  højdespring   
Selma Ahlfors 2009 D 8-9  60 m  afbud efter frist  
Selma Ahlfors 2009 D 8-9  længdespring  afbud efter frist  
Selma Ahlfors 2009 D 8-9  kuglestød  afbud efter frist  
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11  længdespring  tilmeldt efter frist  
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11  60 m hæk  tilmeldt efter frist  
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Signe Lender Ringgaard 2009 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Signe Lender Ringgaard 2009 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Signe Lender Ringgaard 2009 D 8-9  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Sofia Reinholdt Olesen 2004 P 12-13  60 m   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m 9.78  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  længdespring   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m hæk 13.78  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.78  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.55  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  kuglestød 7.73  
Thorbjørn Mikkelsen 1982 MS MS 60 m   
Thorbjørn Mikkelsen 1982 MS MS længdespring   
Thorbjørn Mikkelsen 1982 MS MS kuglestød   
Toke Gam Gotthardsen 1994 MS MS 60 m 7.14  
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13  60 m   
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13  længdespring   
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13  kuglestød  afbud  
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  60 m   
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  længdespring   
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  kuglestød   
Antal: 117 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
26-27/115/1Pallas Spelen for 14+
26/126/1Cross nationals Frederecia
2/225/1Kronborg Games 2
3/225/1Hvidovre inde 3
16-17/24/2DM-inde (Senior)
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
10/12 Anton nr. 54 til EM
28/11 Anton Østdal udtaget til EM Cross p...
14/11 Anton Østdal nr. 10 til Nordiske Mes...
Medlemmerne