FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
DMU inde 24-25 Feb 2018
 
Navn År Klasse Øvelse Årsbedste Afbud/Ret
  
Amalie Thrane 2003 P 14-15 200 m 27.88  
Amalie Thrane 2003 P 14-15 længdespring 5.03  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87  
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 stangspring 2.40  
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 højdespring 1.45  
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 1500 m 4.39.85  
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 3000 m 10.25.32  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 højdespring 1.45  
Mia Mørck 1999 P 18-19 1500 m 4.33.53  
Mia Mørck 1999 P 18-19 800 m 2.05.77  
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 60 m 8.33  
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 200 m 26.96  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 200 m 22.90  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 400 m 51.82  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51  
Tine Østergaard 2000 P 18-19 400 m 1.02.41  
Tine Østergaard 2000 P 18-19 800 m 2.21.41  
Antal: 25 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
29/527/5Hjælpere til ungdomsklubstævne ...
29/522/5Tracks 3 (BT3) Amager
29/523/5Pokal klub-kamp mod FIF på hjemm...
30/523/5UP 1 Hillerød
31/525/5Tages kaste 3-kamp
31/5Bestyrelsesmøde d. 31. maj
2-3/622/5Eurotrack
3/624/5Hjælpere til Gladsaxeløbet 3/6-...
9-10/626/5Copenhagen Open, Hvidovre
12/66/6Tracks 5 (BT5) København
16-17/62/6Østdanske mesterskaber ude for u...
21/614/6Tracks 6 (BT6) Frederiksberg
21/615/6Tages kaste 3-kamp
29/6-1/71/6VUS
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
22/5 Royal Run
10/5 Joachim udtaget til Seniorlandsholdet...
27/4 Skovfitness om mandagen - Kom og vær...
25/4 Vi har mistet et æresmedlem
22/4 3 Guld og 1 Bronze ved ØDMU Landevej
Medlemmerne