FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
DMU inde 24-25 Feb 2018
 
Navn År Klasse Øvelse Årsbedste Afbud/Ret
  
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 1500 m 4.39.85 11:58 21/1-2018
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 3000 m 10.25.32 11:58 21/1-2018
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 200 m 22.90 20:16 31/1-2018
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 400 m 51.82 20:16 31/1-2018
Tine Østergaard 2000 P 18-19 400 m 1.02.41 20:51 5/2-2018
Tine Østergaard 2000 P 18-19 800 m 2.21.41 20:51 5/2-2018
Mia Mørck 1999 P 18-19 1500 m 4.33.53 22:57 5/2-2018
Mia Mørck 1999 P 18-19 800 m 2.05.77 22:57 5/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87 19:54 6/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87 19:54 6/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87 21:44 6/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87 21:44 6/2-2018
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 60 m 8.33 12:01 7/2-2018
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 200 m 26.96 12:01 7/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51 20:51 8/2-2018
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 stangspring 2.40 19:25 10/2-2018
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 højdespring 1.45 19:25 10/2-2018
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 højdespring 1.45 23:36 10/2-2018
Amalie Thrane 2003 P 14-15 200 m 27.88 9:37 11/2-2018
Amalie Thrane 2003 P 14-15 længdespring 5.03 9:37 11/2-2018
Antal: 25 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
16-17/24/2DM-inde (Senior)
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
9/31/3Kronborg 3
14/312/3Indkaldelse til Generalforsamling...
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
26/322/3Foredrag om kost i forbindelse me...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
10/2 Bube fortsætter med at brilliere på...
27/1 4. runde af Cross Nationals
23/1 Resutater fra Øst danske mesterskabe...
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
Medlemmerne