FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
DMU inde 24-25 Feb 2018
 
Navn År Klasse Øvelse Årsbedste Afbud/Ret
  
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 1500 m 4.39.85 11:58 21/1-2018
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 3000 m 10.25.32 11:58 21/1-2018
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 200 m 22.90 20:16 31/1-2018
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 400 m 51.82 20:16 31/1-2018
Tine Østergaard 2000 P 18-19 400 m 1.02.41 20:51 5/2-2018
Tine Østergaard 2000 P 18-19 800 m 2.21.41 20:51 5/2-2018
Mia Mørck 1999 P 18-19 1500 m 4.33.53 22:57 5/2-2018
Mia Mørck 1999 P 18-19 800 m 2.05.77 22:57 5/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87 19:54 6/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87 19:54 6/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87 21:44 6/2-2018
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87 21:44 6/2-2018
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 60 m 8.33 12:01 7/2-2018
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 200 m 26.96 12:01 7/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68 20:51 8/2-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51 20:51 8/2-2018
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 stangspring 2.40 19:25 10/2-2018
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 højdespring 1.45 19:25 10/2-2018
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 højdespring 1.45 23:36 10/2-2018
Amalie Thrane 2003 P 14-15 200 m 27.88 9:37 11/2-2018
Amalie Thrane 2003 P 14-15 længdespring 5.03 9:37 11/2-2018
Antal: 25 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
24/623/6Afslutning for mandagsholdet
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
28-30/63/6Verdensungdomsspelen i Gøteborg ...
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
10/6 3 Danmarksmesterskaber og Sølv for D...
10/6 Christoffer er "Danmarks hurtigs...
2/6 Anton Østdal klarer krav til EM U20
29/5 Dansk Ungdoms Rekord og kvalifikation...
20/5 Hjælpere til Gladsaxeløbet 26. maj ...
Medlemmerne