FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
DMU inde 24-25 Feb 2018
 
Navn År Klasse Øvelse Årsbedste Afbud/Ret
  
60 m
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 60 m 8.33  
Antal: 1 
200 m
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 200 m 25:68  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 200 m 22.90  
Amalie Thrane 2003 P 14-15 200 m 27.88  
Rose Cathrine Due 2000 P 18-19 200 m 26.96  
Antal: 5 
400 m
Sebastian Valentin Buschardt 1997 M 20-22 400 m 51.82  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 400 m 61.87  
Tine Østergaard 2000 P 18-19 400 m 1.02.41  
Antal: 4 
800 m
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 800 m 2:12:90  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17 800 m 2:17.87  
Mia Mørck 1999 P 18-19 800 m 2.05.77  
Tine Østergaard 2000 P 18-19 800 m 2.21.41  
Antal: 6 
1500 m
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 1500 m 4.39.85  
Mia Mørck 1999 P 18-19 1500 m 4.33.53  
Antal: 2 
3000 m
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15 3000 m 10.25.32  
Antal: 1 
længdespring
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15 længdespring 5:51  
Amalie Thrane 2003 P 14-15 længdespring 5.03  
Antal: 3 
højdespring
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 højdespring 1.45  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 højdespring 1.45  
Antal: 2 
stangspring
Ingrid Bach Jensen Bang 2003 P 14-15 stangspring 2.40  
Antal: 1 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
24/623/6Afslutning for mandagsholdet
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
28-30/63/6Verdensungdomsspelen i Gøteborg ...
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
10/6 3 Danmarksmesterskaber og Sølv for D...
10/6 Christoffer er "Danmarks hurtigs...
2/6 Anton Østdal klarer krav til EM U20
29/5 Dansk Ungdoms Rekord og kvalifikation...
20/5 Hjælpere til Gladsaxeløbet 26. maj ...
Medlemmerne