FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Tårnby Games
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Ønsker til hjælpertjans: Afbud/Ret
  
Ajda Podobnikar 2005 P 12-13  600 m    
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  400 m    
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  længdespring    
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  boldkast    
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9  400 m    
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9  længdespring    
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9  boldkast    
Amalie Thrane 2003 P 14-15  100 m 13.39  tilmeldt efter frist  
Amalie Thrane 2003 P 14-15  100 m 13.39  tilmeldt efter frist  
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 12-13  400 m    
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 12-13  længdespring    
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13  80 m hæk    
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13  højdespring    
Anna Johansson 2007 P 10-11  længdespring 3,00   
Anna Johansson 2007 P 10-11  kuglestød 4,20   
Anna Johansson 2007 P 10-11  60 m 11,66   
Anna Johansson 2007 P 10-11  800 m    
Anton Kyst 2008 D 10-11  60 m 9.72 længde D11  
Anton Kyst 2008 D 10-11  400 m  længde D11  
Anton Kyst 2008 D 10-11  længdespring 3.67 længde D11  
Anton Kyst 2008 D 10-11  kuglestød 5.75 længde D11  
Arthur Gibson 2009 D 8-9  400 m   tilmeldt efter frist  
Arthur Gibson 2009 D 8-9  længdespring   tilmeldt efter frist  
Arthur Gibson 2009 D 8-9  kuglestød   afbud efter frist  
Arthur Gibson 2009 D 8-9  60 m   tilmeldt efter frist  
Arthur Gibson 2009 D 8-9  boldkast   tilmeldt efter frist  
Astrid Koch Hollingbery 2004 P 14-15  80 m hæk    
Astrid Koch Hollingbery 2004 P 14-15  800 m    
Bodil Sachse Aaris 2005 P 12-13  længdespring 3,14   
Bodil Sachse Aaris 2005 P 12-13  600 m   
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 10-11  60 m   afbud  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 10-11  længdespring   afbud  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 10-11  boldkast   afbud  
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  60 m    
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  boldkast    
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  længdespring    
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  400 m   tilmeldt efter frist  
Caroline Thuesen 2009 P 8-9  kuglestød   tilmeldt efter frist  
Cecilie Møller 2001 P 16-17  800 m 2:15   
Cecilie Møller 2001 KS KS 300 m 43   
Clara Bagge 2012 P 6-7  40 m   tilmeldt efter frist  
Clara Bagge 2012 P 6-7  længdespring   tilmeldt efter frist  
Clara Bagge 2012 P 6-7  boldkast   tilmeldt efter frist  
Clara K Hermansen 2012 P 4-5  40 m    
Clara K Hermansen 2012 P 4-5  boldkast    
Clara K Hermansen 2012 P 4-5  længdespring    
Emma Ask van Overeem 2009 P 8-9  60 m   tilmeldt efter frist  
Emma Ask van Overeem 2009 P 8-9  længdespring   tilmeldt efter frist  
Emma Ask van Overeem 2009 P 8-9  kuglestød   tilmeldt efter frist  
Emma Ask van Overeem 2009 P 8-9  boldkast   tilmeldt efter frist  
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  40 m    
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  boldkast    
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  længdespring    
Ester Birch Beck 2008 P 10-11  længdespring   rettet efter frist  
Ester Birch Beck 2008 P 10-11  100 m   tilmeldt efter frist  
Filippa Dons 2004 P 14-15  længdespring    
Frederikke Rosby Adser 2005 P 12-13  spydkast    
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.76 længde P/D10-11  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.45 længde P/D10-11  
Freja Isabel Knudsen 2007 D 10-11  100 m 14.63 længde P/D10-11  
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 8-9  400 m    
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 8-9  længdespring    
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 8-9  boldkast    
Henrik Berg 1963 MS MS 100 m 13.35   
Hugo Sølgaard 2013 D 4-5  40 m    
Hugo Sølgaard 2013 D 4-5  længdespring    
Hugo Sølgaard 2013 D 4-5  boldkast    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  200 m    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  længdespring    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  spydkast    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  diskoskast    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød    
Ida Le Fevre 2004 P 14-15  200 m   tilmeldt efter frist  
Ida Le Fevre 2004 P 14-15  kuglestød   tilmeldt efter frist  
Ida Le Fevre 2004 P 14-15  hammerkast   tilmeldt efter frist  
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15  1500 m 4.26.61   
Julian Bajlum 2012 D 6-7  40 m   tilmeldt efter frist  
Julian Bajlum 2012 D 6-7  længdespring   tilmeldt efter frist  
Julian Bajlum 2012 D 6-7  boldkast   tilmeldt efter frist  
Julius Klein 2004 D 14-15  spydkast    
Julius Klein 2004 D 14-15  diskoskast    
Julius Klein 2004 D 14-15  hammerkast   tilmeldt efter frist  
Klaus Jaqué 1992 MS MS 110 m hæk 17,70   
Klaus Jaqué 1992 MS MS 800 m 1.58.25   
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  80 m    
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  længdespring 3.46   
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  højdespring    
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13  200 m    
Laura Melvang 2010 P 8-9  60 m   tilmeldt efter frist  
Laura Melvang 2010 P 8-9  400 m 1:44  tilmeldt efter frist  
Laura Melvang 2010 P 8-9  længdespring 2,12  tilmeldt efter frist  
Laura Melvang 2010 P 8-9  boldkast 9,14  tilmeldt efter frist  
Laurits Pantmann 2003 D 14-15  1500 m    
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  200 m 29.70   
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  længdespring 4.99   
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  højdespring 1.56   
Liva Johansson 2009 P 8-9  længdespring 2,80   
Liva Johansson 2009 P 8-9  kuglestød 3,15   
Liva Johansson 2009 P 8-9  400 m 1:37:02   
Louise 2005 P 12-13  diskoskast   tilmeldt efter frist  
Louise 2005 P 12-13  spydkast   tilmeldt efter frist  
Mads Bagge 2013 D 4-5  40 m   tilmeldt efter frist  
Mads Bagge 2013 D 4-5  længdespring   tilmeldt efter frist  
Mads Bagge 2013 D 4-5  boldkast   tilmeldt efter frist  
Magnus Dons 2008 D 10-11  100 m    
Magnus Dons 2008 D 10-11  800 m    
Magnus Dons 2008 D 10-11  højdespring    
Magnus Dons 2008 D 10-11  boldkast    
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9  60 m    
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9  400 m    
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9  boldkast    
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9  længdespring    
Marie Dinsen-Andersen 2008 P 10-11  60 m    
Marie Dinsen-Andersen 2008 P 10-11  60 m hæk    
Marie Dinsen-Andersen 2008 P 10-11  længdespring    
Marie Dinsen-Andersen 2008 P 10-11  kuglestød    
Marius Quist Christiansen 2010 D 8-9  60 m   tilmeldt efter frist  
Marius Quist Christiansen 2010 D 8-9  længdespring   tilmeldt efter frist  
Marius Quist Christiansen 2010 D 8-9  boldkast   tilmeldt efter frist  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  spydkast 17,75   
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  diskoskast    
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  kuglestød 8,16   
Michael Pilegaard Hansen 1967 MS MS 100 m 13.36   
Michael Pilegaard Hansen 1967 MS MS højdespring 1.50   
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  200 m 33.57   
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  højdespring 1.15 Carsten kan hjælpe her  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  kuglestød 7.37 Carsten kan hjælpe her  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 9.13   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m hæk ???   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.15   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 8.65   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  100 m ???   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.25   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  boldkast    
Paula Gomes Da Almaida 2004 P 14-15  200 m    
Paula Gomes Da Almaida 2004 P 14-15  længdespring    
Paula Gomes Da Almaida 2004 P 14-15  200 m   afbud  
Paula Gomes Da Almaida 2004 P 14-15  længdespring   afbud  
Rasmus Kjær 2008 D 10-11  100 m    
Rasmus Kjær 2008 D 10-11  800 m    
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  80 m    
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  længdespring 3,71   
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  600 m    
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 100 m 11.21   
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 300 m 36.76   
Selma Ahlfors 2009 P 8-9  60 m   rettet efter frist  
Selma Ahlfors 2009 P 8-9  længdespring    
Selma Ahlfors 2009 P 8-9  boldkast    
Selma Ahlfors 2009 P 8-9  400 m   tilmeldt efter frist  
Selma Ahlfors 2009 P 8-9  kuglestød   tilmeldt efter frist  
Signe Lender Ringgaard 2009 P 8-9  60 m 12,73 s evt. efter 13:30  
Signe Lender Ringgaard 2009 P 8-9  længdespring 2,35 m evt. efter 13:30  
Signe Lender Ringgaard 2009 P 8-9  kuglestød 3,04 m evt. efter 13:30  
Signe von Rosen 2004 D 4-5  længdespring    
Signe Xin von Rosen 2004 D 4-5  100 m    
Soham Patel 2009 D 8-9  40 m   tilmeldt efter frist  
Soham Patel 2009 D 8-9  længdespring   tilmeldt efter frist  
Soham Patel 2009 D 8-9  boldkast   tilmeldt efter frist  
Thomas Malis 2006 D 12-13  600 m    
Thomas Malis 2006 D 12-13  længdespring    
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.78   
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.55 længde P/D10-11  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  100 m 14.56 længde P/D10-11  
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  40 m Nyt medlem   
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  længdespring Aldrig sprunget   
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  boldkast Aldrig kastet   
Tobias Bech Justesen 2009 D 8-9  60 m PR  tilmeldt efter frist  
Tobias Bech Justesen 2009 D 8-9  400 m PR  tilmeldt efter frist  
Tobias Bech Justesen 2009 D 8-9  kuglestød PR  tilmeldt efter frist  
Tobias Bech Justesen 2009 D 8-9  længdespring PR  tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 10-11  600 m   tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 10-11  længdespring 3,32  tilmeldt efter frist  
Toke Gam Gotthardsen 1994 MS MS 100 m 11.67   
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13  600 m    
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13  længdespring    
Victor Bagge 2015 D 4-5  40 m   tilmeldt efter frist  
Victor Bagge 2015 D 4-5  længdespring   tilmeldt efter frist  
Victor Bagge 2015 D 4-5  boldkast   tilmeldt efter frist  
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  40 m   tilmeldt efter frist  
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  boldkast   tilmeldt efter frist  
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  længdespring   tilmeldt efter frist  
Yug 2011 D 6-7  40 m   tilmeldt efter frist  
Yug 2011 D 6-7  boldkast   tilmeldt efter frist  
Yug 2011 D 6-7  længdespring   tilmeldt efter frist  
Zilas mikkelsen 2012 D 6-7  40 m ????   
Zilas mikkelsen 2012 D 6-7  længdespring 1.75   
Zilas mikkelsen 2012 D 6-7  boldkast 22   
Antal: 181 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
29/527/5Hjælpere til ungdomsklubstævne ...
29/522/5Tracks 3 (BT3) Amager
29/523/5Pokal klub-kamp mod FIF på hjemm...
30/523/5UP 1 Hillerød
31/525/5Tages kaste 3-kamp
2-3/622/5Eurotrack
3/624/5Hjælpere til Gladsaxeløbet 3/6-...
9-10/626/5Copenhagen Open, Hvidovre
12/66/6Tracks 5 (BT5) København
16-17/62/6Østdanske mesterskaber ude for u...
21/614/6Tracks 6 (BT6) Frederiksberg
21/615/6Tages kaste 3-kamp
29/6-1/71/6VUS
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
22/5 Royal Run
10/5 Joachim udtaget til Seniorlandsholdet...
27/4 Skovfitness om mandagen - Kom og vær...
25/4 Vi har mistet et æresmedlem
22/4 3 Guld og 1 Bronze ved ØDMU Landevej
Medlemmerne