FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Glostrup Games
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Ønsker at deltage i special stafet, sæt kryds Afbud/Ret
  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.76   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.45   
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 10-11  1000 m 3.59   
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 10-11  højdespring 1.05   
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  40 m 7.51   
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  længdespring 3.10   
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  200 m 33.57   
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  højdespring 1.15   
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  kuglestød 7.37   
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  80 m 12.90   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 9.13   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.15   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.25   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 8.65   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  200 m 0.34  afbud  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.78   
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.55   
Antal: 16 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
21/114/1Pokal og diplomfest for alle tirs...
26-27/115/1Pallas Spelen for 14+
26/126/1Cross nationals Frederecia
2/225/1Kronborg Games 2
3/225/1Hvidovre inde 3
16-17/24/2DM-inde (Senior)
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
10/12 Anton nr. 54 til EM
28/11 Anton Østdal udtaget til EM Cross p...
14/11 Anton Østdal nr. 10 til Nordiske Mes...
Medlemmerne