FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Eurotrack
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Årsbedste ønsker at være med i en special stafet? Afbud/Ret
  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.81 8.81 nej  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.72 4.72 nej  
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  1500 m   Nej  
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  60 m 10.26 10.26 Naj  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  200 m 29.50    
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  højdespring 1.56 1.44   
Noah Matzen 2007 D 8-9  længdespring     
Noah Matzen 2007 D 8-9  kuglestød     
Noah Matzen 2007 D 8-9  stafet     
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 9.13  Ja  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.17  Ja  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  boldkast 42.56  Ja  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 100 m 11,21 11,39   
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 200 m 22,59 22,78   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  100 m hæk 13.09 80 m. hæk   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  100 m hæk 13.09 80 m. hæk  afbud  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.78 8.78 nej  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.55 4.55 nej  
Antal: 17 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
29/527/5Hjælpere til ungdomsklubstævne ...
29/522/5Tracks 3 (BT3) Amager
29/523/5Pokal klub-kamp mod FIF på hjemm...
30/523/5UP 1 Hillerød
31/525/5Tages kaste 3-kamp
2-3/622/5Eurotrack
3/624/5Hjælpere til Gladsaxeløbet 3/6-...
9-10/626/5Copenhagen Open, Hvidovre
12/66/6Tracks 5 (BT5) København
16-17/62/6Østdanske mesterskaber ude for u...
21/614/6Tracks 6 (BT6) Frederiksberg
21/615/6Tages kaste 3-kamp
29/6-1/71/6VUS
2/826/7Tracks 8 (BT8) København
16/810/8Tages Kaste 3-kamp
21/814/8Tracks 11 (BT11) Amager
29/822/8Tracks 12 (BT12) Holbæk
20/915/9Tages Kaste 3-kamp
Nyheder 
22/5 Royal Run
10/5 Joachim udtaget til Seniorlandsholdet...
27/4 Skovfitness om mandagen - Kom og vær...
25/4 Vi har mistet et æresmedlem
22/4 3 Guld og 1 Bronze ved ØDMU Landevej
Medlemmerne