FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Eurotrack
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Årsbedste ønsker at være med i en special stafet? Afbud/Ret
  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.81 8.81 nej  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.72 4.72 nej  
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  1500 m   Nej  
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  60 m 10.26 10.26 Naj  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  200 m 29.50    
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  højdespring 1.56 1.44   
Noah Matzen 2007 D 8-9  længdespring     
Noah Matzen 2007 D 8-9  kuglestød     
Noah Matzen 2007 D 8-9  stafet     
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 9.13  Ja  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.17  Ja  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  boldkast 42.56  Ja  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 100 m 11,21 11,39   
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 200 m 22,59 22,78   
Soham patel 2009 D 8-9  60 m    tilmeldt efter frist  
Soham patel 2009 D 8-9  længdespring    tilmeldt efter frist  
Soham patel 2009 D 8-9  boldkast    tilmeldt efter frist  
Soham patel 2009 D 8-9  400 m    tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  100 m hæk 13.09 80 m. hæk   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  100 m hæk 13.09 80 m. hæk  afbud  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.78 8.78 nej  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.55 4.55 nej  
Antal: 21 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
26-27/115/1Pallas Spelen for 14+
26/126/1Cross nationals Frederecia
2/225/1Kronborg Games 2
3/225/1Hvidovre inde 3
16-17/24/2DM-inde (Senior)
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
10/12 Anton nr. 54 til EM
28/11 Anton Østdal udtaget til EM Cross p...
14/11 Anton Østdal nr. 10 til Nordiske Mes...
Medlemmerne