FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Spisning for mandagsbørn med familie
 
Navn År Antal kan medbringe kage, sæt kryds Afbud/Ret
  
Anna Jacobsen 2009  13:58 1/6-2018
Karoline Koch juhl 2009  20:50 5/6-2018
Hannah Damborg 2009  13:24 7/6-2018
Gustav hansen 2010  20:46 8/6-2018
Aksel Steenbeck 2009  6:36 9/6-2018
Anne Line, træner   18:04 9/6-2018
Vilhelm Kaplers 2011  afbud efter frist 19:59 14/6-2018
Karoline Skovgaard Andersen 2012  11:03 15/6-2018
Zilas mikkelsen 2011  14:36 15/6-2018
Zilas mikkelsen 2011  14:36 15/6-2018
Laura Melvang 2010  15:19 15/6-2018
Aksel Kragh Winther 2009  18:16 15/6-2018
Emma Brandt Schultz 2009  19:13 15/6-2018
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013  19:14 15/6-2018
Mikkel holdgaard 2009  20:04 15/6-2018
Emma Hjortshøj Møller 2009  20:59 15/6-2018
Maja Kjær Pyndt 2009  21:16 15/6-2018
Liva Johansson 2009  21:40 15/6-2018
henrik,træner   21:46 15/6-2018
Laura, træner   21:47 15/6-2018
Koraline Rønhoff Hyllegaard 2010 rettet efter frist 21:18 16/6-2018
Clara og Malthe 20  tilmeldt efter frist 23:31 16/6-2018
Elvira 20  tilmeldt efter frist 23:32 16/6-2018
Elvira 20  tilmeldt efter frist 2:23 17/6-2018
Anna Elleberg Møller 2011  tilmeldt efter frist 17:04 17/6-2018
Antal: 24 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
9/31/3Kronborg 3
14/312/3Indkaldelse til Generalforsamling...
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
26/322/3Foredrag om kost i forbindelse me...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
19/2 Andreas Bube Danmarksmester for 6. ga...
10/2 Bube fortsætter med at brilliere på...
27/1 4. runde af Cross Nationals
23/1 Resutater fra Øst danske mesterskabe...
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
Medlemmerne