FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Spisning for B2-B3 og special grupperne med familie
 
Navn År Antal kan medbringe kage, sæt kryds Afbud/Ret
  
Mille Zentner Svenson 2006   
Charlotte Bøttcher    
Amalie Thrane 2003   
Carsten Rytter    
Filippa Dons 2004   
Magnus Dons 2008   
Hilmar Kvist    
Rasmus hubert hansen 2008   
August Steenbeck 2006   
Martine 2005   
Tino Træner    
Emilie Sundbo 2005   
Louise Valdal 2005   
Oskar Westerlin 2006   
Erik Kold (træner)    
Frederikke Rosby Adser 2005   
Vilhelm 2008   
Bodil Aaris 2005   
Noah Matzen 2007   
Anders Rosenberg Jessen 2006   
Signe von Rosen 2004   
Kasper Bankler 2005   
Anna Braad OIesen 2005   
Sofia Reinholdt Olesen 2004   
Andrea Eline R. Olesen 2007   
Oliver mikkelsen 2008   
Oliver mikkelsen 2008   
Ester Birch Beck 2008   
Tobias Lerche 2007   
Oscar merkens 2006   
Thomas Malis 2006  rettet efter frist  
Vera Fallesen Fougt 2005   
Ingrid Olivarius Vølund 2007   
Anna Johansson 2007   
Emil kundal 2008   
Rasmus Kjær 2008  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006  tilmeldt efter frist  
Anne Line Mørck   tilmeldt efter frist  
Selma van M 2008  tilmeldt efter frist  
Tore Haugan Engberg   tilmeldt efter frist  
Anton Kyst 2008  tilmeldt efter frist  
Samuel Juul Samuel 2005  
Sophia Bosack 2006 Ja  
Laura Halberg Nome 2006 Ja  
Karl Emil Fihl Mollerup (b2-2) 2005 Ja - Karl Emil bager en kage  
Lia Palmberg Nordhald 2003 Skal ikke have burgere, medbringer selv  
DANIEL WILMANN 2008  
Antal: 47 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
26-28/713/7Store DM i Esbjerg
27/727/7Indkøb af trimtex jakker
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
10/84/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 10. august
15/88/8TRACKS T12 Viborg 15. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
23/819/8Sommerfest
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
15/95/9DM halv-marathon for hold (masters)
Nyheder 
11/7 Josefine sætter PR ved Universiaden
4/7 Josefine Rytter til Universiade i Nap...
3/7 Philip sætter KR D15 på 5 km Landevej
27/6 Joel Ibler Lillesø officielt udtaget...
22/6 Bube løber årsbedste ved stævne i ...
Medlemmerne