FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Spisning for B2-B3 og special grupperne med familie
 
Navn År Antal kan medbringe kage, sæt kryds Afbud/Ret
  
Mille Zentner Svenson 2006   
Charlotte Bøttcher    
Amalie Thrane 2003   
Carsten Rytter    
Filippa Dons 2004   
Magnus Dons 2008   
Hilmar Kvist    
Rasmus hubert hansen 2008   
August Steenbeck 2006   
Martine 2005   
Tino Træner    
Emilie Sundbo 2005   
Louise Valdal 2005   
Oskar Westerlin 2006   
Erik Kold (træner)    
Frederikke Rosby Adser 2005   
Vilhelm 2008   
Bodil Aaris 2005   
Noah Matzen 2007   
Anders Rosenberg Jessen 2006   
Signe von Rosen 2004   
Kasper Bankler 2005   
Anna Braad OIesen 2005   
Sofia Reinholdt Olesen 2004   
Andrea Eline R. Olesen 2007   
Oliver mikkelsen 2008   
Oliver mikkelsen 2008   
Ester Birch Beck 2008   
Tobias Lerche 2007   
Oscar merkens 2006   
Thomas Malis 2006  rettet efter frist  
Vera Fallesen Fougt 2005   
Ingrid Olivarius Vølund 2007   
Anna Johansson 2007   
Emil kundal 2008   
Rasmus Kjær 2008  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006  tilmeldt efter frist  
Anne Line Mørck   tilmeldt efter frist  
Selma van M 2008  tilmeldt efter frist  
Tore Haugan Engberg   tilmeldt efter frist  
Anton Kyst 2008  tilmeldt efter frist  
Samuel Juul Samuel 2005  
Sophia Bosack 2006 Ja  
Laura Halberg Nome 2006 Ja  
Karl Emil Fihl Mollerup (b2-2) 2005 Ja - Karl Emil bager en kage  
Lia Palmberg Nordhald 2003 Skal ikke have burgere, medbringer selv  
DANIEL WILMANN 2008  
Antal: 47 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
16-17/24/2DM-inde (Senior)
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
9/31/3Kronborg 3
14/312/3Indkaldelse til Generalforsamling...
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
26/322/3Foredrag om kost i forbindelse me...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
10/2 Bube fortsætter med at brilliere på...
27/1 4. runde af Cross Nationals
23/1 Resutater fra Øst danske mesterskabe...
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
Medlemmerne