FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Spisning for B2-B3 og special grupperne med familie
 
Navn År Antal kan medbringe kage, sæt kryds Afbud/Ret
  
Mille Zentner Svenson 2006  19:26 31/5-2018
Sophia Bosack 2006 Ja 7:20 1/6-2018
Amalie Thrane 2003  8:21 2/6-2018
Carsten Rytter   9:58 2/6-2018
Charlotte Bøttcher   21:54 2/6-2018
Filippa Dons 2004  21:40 5/6-2018
Magnus Dons 2008  21:40 5/6-2018
Hilmar Kvist   6:22 7/6-2018
Rasmus hubert hansen 2008  20:53 8/6-2018
August Steenbeck 2006  6:38 9/6-2018
Martine 2005  19:06 9/6-2018
Tino Træner   17:44 10/6-2018
Emilie Sundbo 2005  18:10 10/6-2018
Samuel Juul Samuel 2005 19:15 10/6-2018
Louise Valdal 2005  19:32 10/6-2018
Oskar Westerlin 2006  6:15 12/6-2018
Karl Emil Fihl Mollerup (b2-2) 2005 Ja - Karl Emil bager en kage 11:12 12/6-2018
Erik Kold (træner)   12:58 12/6-2018
Frederikke Rosby Adser 2005  17:09 12/6-2018
Vilhelm 2008  19:46 12/6-2018
Bodil Aaris 2005  20:03 12/6-2018
Noah Matzen 2007  20:14 12/6-2018
Laura Halberg Nome 2006 Ja 12:59 13/6-2018
Anders Rosenberg Jessen 2006  17:09 13/6-2018
DANIEL WILMANN 2008 20:12 13/6-2018
Signe von Rosen 2004  20:22 14/6-2018
Kasper Bankler 2005  20:34 14/6-2018
Anna Braad OIesen 2005  22:37 14/6-2018
Sofia Reinholdt Olesen 2004  8:35 15/6-2018
Andrea Eline R. Olesen 2007  8:36 15/6-2018
Oliver mikkelsen 2008  14:37 15/6-2018
Oliver mikkelsen 2008  14:37 15/6-2018
Ester Birch Beck 2008  14:40 15/6-2018
Tobias Lerche 2007  15:24 15/6-2018
Oscar merkens 2006  15:52 15/6-2018
Lia Palmberg Nordhald 2003 Skal ikke have burgere, medbringer selv 16:10 15/6-2018
Vera Fallesen Fougt 2005  20:53 15/6-2018
Ingrid Olivarius Vølund 2007  21:33 15/6-2018
Anna Johansson 2007  21:42 15/6-2018
Emil kundal 2008  21:49 15/6-2018
Rasmus Kjær 2008  tilmeldt efter frist 8:22 16/6-2018
Ida Caroline Mørck 2006  tilmeldt efter frist 2:29 17/6-2018
Anne Line Mørck   tilmeldt efter frist 2:30 17/6-2018
Thomas Malis 2006  rettet efter frist 13:29 17/6-2018
Tore Haugan Engberg   tilmeldt efter frist 13:47 17/6-2018
Anton Kyst 2008  tilmeldt efter frist 16:46 17/6-2018
Selma van M 2008  tilmeldt efter frist 17:55 17/6-2018
Antal: 47 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
16-17/24/2DM-inde (Senior)
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
9/31/3Kronborg 3
14/312/3Indkaldelse til Generalforsamling...
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
26/322/3Foredrag om kost i forbindelse me...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
10/2 Bube fortsætter med at brilliere på...
27/1 4. runde af Cross Nationals
23/1 Resutater fra Øst danske mesterskabe...
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
Medlemmerne