FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Sparta Copenhagen games
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  40 m 7.93 tilmeldt efter frist  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  400 m 1.22.81 tilmeldt efter frist  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  længdespring 2.93 tilmeldt efter frist  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  boldkast 14.56 tilmeldt efter frist  
Anna Johansson 2007 P 10-11  1000 m 4.12  
Anna Johansson 2007 P 10-11  længdespring 3.27  
Anna Johansson 2007 P 10-11  kuglestød 4.20  
Cecilie Møller-Jensen 2001 P 16-17  400 m 00:59  
Emil kundal 2008 D 10-11  1000 m 3.55.00  
Emil Kundal 2008 D 10-11  længdespring 3.45  
emilie sundbo 2005 P 12-13  1000 m  tilmeldt efter frist  
emilie sundbo 2005 P 12-13  200 m  tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  40 m 7.92 tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  400 m 1.29.24 tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  længdespring 2.53 tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  boldkast 11.56 tilmeldt efter frist  
Erik Wriedt Jakobsen 2014 D 6-7  40 m   
Erik Wriedt Jakobsen 2014 D 6-7  længdespring   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.67  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.72  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  kuglestød   
Henrik Berg 1963 MS MS 100 m 13.35  
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  40 m   
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  længdespring   
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  boldkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  spydkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  hammerkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  spydkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  hammerkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød   
Joel Ibler Lillesø 2003 MS MS 1500 m 4.24.31  
Joel ibler Lillesø 2003 D 14-15  800 m 2.16.92  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  højdespring 1.54  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  80 m hæk 14.14  
Liva Johansson 2009 P 8-9  højdespring   
Liva Johansson 2009 P 8-9  kuglestød 3.05  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  80 m 12.09  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  600 m 2.09.07  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  200 m 32.37 afbud  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  1000 m 3.55.23 afbud  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  kuglestød 8.22 afbud  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 8.75 10år  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.30 10år  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  400 m 1.12 11år  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.30 11år  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 8.64 11år  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  40 m 8.88 tilmeldt efter frist  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  længdespring 2.09 tilmeldt efter frist  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  boldkast 13.08 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  80 m 12.26  
Sophia Bosack 2006 D 12-13  200 m 32.30  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  længdespring 3.70  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m hæk 12.98  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  600 m 2.10.45  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.65  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.63  
Thor Knudsen 2007 D 10-11  kuglestød   
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  40 m   
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  længdespring   
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  40 m 8,73 tilmeldt efter frist  
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  boldkast 9,22 tilmeldt efter frist  
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  længdespring 2,49 tilmeldt efter frist  
Antal: 60 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
24/1118/11Cross nationals Skanderborg
1/1226/11Vinterturnering Øst ungdom 1. de...
4/1230/11Julefrokost for alle voksne BAC'er
11/128/12Afslutningsaften for BAC 1
16/128/12Hvidovre inde 1
20/1217/12Afslutning med Gløgg og æbleskiver
20/12Lodtrækning om startnumre til Et...
5/128/12Hvidovre inde 2
6/11/1Vinterturneringen Øst ungdom 6. ...
12/16/1Cross nationals Aarhus
19-20/16/1ØDMU Inde
26/126/1Cross nationals Frederecia
3/225/1Hvidovre inde 3
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
9/33/3Cross nationals Roskilde
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
Nyheder 
14/11 Anton Østdal nr. 10 til Nordiske Mes...
2/11 Anton Østdal udtaget til Juniorlands...
30/9 Hygge i forbindelse med Erimitageløbet
30/9 Joel Ibler Lillesø sætter ny flot K...
23/9 Webshoppen med klubtøj er åben
Medlemmerne