FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
UP 7, ungdoms stævne på Frederiksberg
 
Navn År Klasse Øvelse PR Afbud/Ret
  
Amalie Thrane 2003 P 14-15 100 m 13.33  
Amalie Thrane 2003 P 14-15 længdespring 5.18  
Anna jacobsen 2009 P 8-9 40 m 8.06  
Anna jacobsen 2009 P 8-9 længdespring 2.43  
Anna Jacobsen 2009 P 8-9 kuglestød 3.89  
Anna Johansson 2007 P 10-11 600 m   
Anna Johansson 2007 P 10-11 længdespring 3,30  
Anna Johansson 2007 P 10-11 kuglestød 3,74  
Anton Kyst 2008 D 10-11 60 m 9.72  
Anton Kyst 2008 D 10-11 600 m   
Anton Kyst 2008 D 10-11 længdespring 3.99  
Cecil Juul Aaboe 2004 P 14-15 200 m   
Emil kundal 2008 D 10-11 600 m   
Emil Kundal 2008 D 10-11 længdespring 3,45  
Emil Kundal 2008 D 10-11 kuglestød   
Hannah Damborg 2009 P 8-9 40 m   
Hannah Damborg 2009 P 8-9 længdespring 3.20  
Hannah Damborg 2009 P 8-9 kuglestød   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 4 x 200 m  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 længdespring  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 200 m 29.50  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15 højdespring 1.54  
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9 40 m 7.31  
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9 længdespring 3.13  
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9 kuglestød   
Liva Johansson 2009 P 8-9 40 m 12,91  
Liva Johansson 2009 P 8-9 længdespring 2,92  
Liva Johansson 2009 P 8-9 kuglestød 3,15  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 80 m 12.09  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 600 m 2.09.07  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 spydkast 7.66  
Mille ZentnerSvenson 2006 P 12-13 4 x 200 m   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 60 m 8.75  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 længdespring 4.30  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 kuglestød 8.64  
Oscar Merkens 2006 D 8-9 80 m   
Oscar Merkens 2006 D 8-9 600 m   
Oscar Merkens 2006 D 8-9 højdespring   
Paula Eunice Rud Gomes Da Almada 2004 P 14-15 100 m   
Paula Eunice Rud Gomes Da Almada 2004 P 14-15 længdespring 4.10  
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 600 m   
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 60 m  afbud  
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 længdespring   
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 kuglestød   
Sophia Bosack 2006 D 8-9 80 m 12.26  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 600 m 2.10.45  
Sophia Bosack 2006 D 8-9 længdespring 3.70  
Sophia Bosack 2006 D 8-9 4 x 200 m   
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 længdespring 2.19  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 kuglestød 3.27  
ZilasMikkelsen 2011 D 8-9 40 m 9.00  
Antal: 52 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
16-17/24/2DM-inde (Senior)
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
9/31/3Kronborg 3
14/312/3Indkaldelse til Generalforsamling...
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
26/322/3Foredrag om kost i forbindelse me...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
10/2 Bube fortsætter med at brilliere på...
27/1 4. runde af Cross Nationals
23/1 Resutater fra Øst danske mesterskabe...
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
Medlemmerne