FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
UP 8, ungdomsstævne på Amager
 
Navn År Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 400 m   
Aksel Kragh Winther 2009 længdespring   
Aksel Kragh Winther 2009 boldkast   
Anna Jacobsen 2009 400 m 1.37.61  
Anna Jacobsen 2009 længdespring 2.44  
Anna Jacobsen 2009 boldkast 11.51  
Anna Johansson 2007 300 m   
Anna Johansson 2007 længdespring 3.30  
Anna Johansson 2007 kuglestød 4.20  
Anton Kyst 2008 80 m   
Anton Kyst 2008 300 m   
Anton Kyst 2008 længdespring 3.99  
Bertram Nøddekær 2011 40 m 8.10  
Bertram Nøddekær 2011 længdespring   
Bertram Nøddekær 2011 boldkast   
Erik Kragh Winther 2012 40 m   
Erik Kragh Winther 2012 længdespring   
Erik Kragh Winther 2012 boldkast   
Freja Isabel Knudsen 2007 80 m 11.55  
Freja Isabel Knudsen 2007 længdespring   
Freja Isabel Knudsen 2007 spydkast   
Hannah Damborg 2009 40 m   
Hannah Damborg 2009 længdespring 3.20  
Hannah Damborg 2009 boldkast   
Liva Johansson 2009 400 m 1.37  
Liva Johansson 2009 længdespring 2.92  
Liva Johansson 2009 boldkast   
Luke Shaw 2007 spydkast   
Luke Shaw 2007 længdespring   
Luke Shaw 2007 300 m   
Mille Zentner Svenson 2006 100 m 15.63  
Mille Zentner Svenson 2006 300 m 55.59  
Mille Zentner Svenson 2006 kuglestød 8.22  
Milo Boye 2011 40 m  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 boldkast  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 længdespring  tilmeldt efter frist  
Oliver Mikkelsen 2008 80 m   
Oliver Mikkelsen 2008 300 m   
Oliver Mikkelsen 2008 kuglestød 8.64  
Oliver mikkelsen 2008 længdespring 4.33  
Roseline Vester Rosenmeier 2009 40 m 8.00  
Roseline Vester Rosenmeier 2009 længdespring 2.71  
Roseline Vester Rosenmeier 2009 boldkast 15.56  
Sophia Bosack 2006 100 m 15.38  
Sophia Bosack 2006 300 m 58.30  
Sophia Bosack 2006 længdespring 3.70  
Thor Knudsen 2007 80 m 11.50  
Thor Knudsen 2007 længdespring   
Thor Knudsen 2007 spydkast   
Zilas Mikkelsen 2011 40 m   
Zilas Mikkelsen 2011 længdespring   
Zilas Mikkelsen 2011 boldkast   
Antal: 52 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
25/9Bestyrelsesmøde
29-30/913/9Afslutningsstævnet - Greve
5/1028/9Lysstævne - Amager
Nyheder 
16/9 Bagsværd nr. 6 i Kvalifikationskampe...
15/9 Anton Østdal er optaget i DAF's Cent...
7/9 Joel Ibler Lillesø har klaret kravet...
3/9 DMU med 3 medaljer
1/9 Sommerfest Løb & Motion
Medlemmerne