FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
UP 8, ungdomsstævne på Amager
 
Navn År Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 400 m   
Aksel Kragh Winther 2009 længdespring   
Aksel Kragh Winther 2009 boldkast   
Anna Jacobsen 2009 400 m 1.37.61  
Anna Jacobsen 2009 længdespring 2.44  
Anna Jacobsen 2009 boldkast 11.51  
Anna Johansson 2007 300 m   
Anna Johansson 2007 længdespring 3.30  
Anna Johansson 2007 kuglestød 4.20  
Anton Kyst 2008 80 m   
Anton Kyst 2008 300 m   
Anton Kyst 2008 længdespring 3.99  
Bertram Nøddekær 2011 40 m 8.10  
Bertram Nøddekær 2011 længdespring   
Bertram Nøddekær 2011 boldkast   
Erik Kragh Winther 2012 40 m   
Erik Kragh Winther 2012 længdespring   
Erik Kragh Winther 2012 boldkast   
Freja Isabel Knudsen 2007 80 m 11.55  
Freja Isabel Knudsen 2007 længdespring   
Freja Isabel Knudsen 2007 spydkast   
Hannah Damborg 2009 40 m   
Hannah Damborg 2009 længdespring 3.20  
Hannah Damborg 2009 boldkast   
Liva Johansson 2009 400 m 1.37  
Liva Johansson 2009 længdespring 2.92  
Liva Johansson 2009 boldkast   
Luke Shaw 2007 spydkast   
Luke Shaw 2007 længdespring   
Luke Shaw 2007 300 m   
Mille Zentner Svenson 2006 100 m 15.63  
Mille Zentner Svenson 2006 300 m 55.59  
Mille Zentner Svenson 2006 kuglestød 8.22  
Milo Boye 2011 40 m  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 boldkast  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 længdespring  tilmeldt efter frist  
Oliver Mikkelsen 2008 80 m   
Oliver Mikkelsen 2008 300 m   
Oliver Mikkelsen 2008 kuglestød 8.64  
Oliver mikkelsen 2008 længdespring 4.33  
Roseline Vester Rosenmeier 2009 40 m 8.00  
Roseline Vester Rosenmeier 2009 længdespring 2.71  
Roseline Vester Rosenmeier 2009 boldkast 15.56  
Sophia Bosack 2006 100 m 15.38  
Sophia Bosack 2006 300 m 58.30  
Sophia Bosack 2006 længdespring 3.70  
Thor Knudsen 2007 80 m 11.50  
Thor Knudsen 2007 længdespring   
Thor Knudsen 2007 spydkast   
Zilas Mikkelsen 2011 40 m   
Zilas Mikkelsen 2011 længdespring   
Zilas Mikkelsen 2011 boldkast   
Antal: 52 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
24/1118/11Cross nationals Skanderborg
1/1226/11Vinterturnering Øst ungdom 1. de...
4/1230/11Julefrokost for alle voksne BAC'er
11/128/12Afslutningsaften for BAC 1
16/128/12Hvidovre inde 1
20/1217/12Afslutning med Gløgg og æbleskiver
20/12Lodtrækning om startnumre til Et...
5/128/12Hvidovre inde 2
6/11/1Vinterturneringen Øst ungdom 6. ...
12/16/1Cross nationals Aarhus
19-20/16/1ØDMU Inde
26/126/1Cross nationals Frederecia
3/225/1Hvidovre inde 3
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
9/33/3Cross nationals Roskilde
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
Nyheder 
14/11 Anton Østdal nr. 10 til Nordiske Mes...
2/11 Anton Østdal udtaget til Juniorlands...
30/9 Hygge i forbindelse med Erimitageløbet
30/9 Joel Ibler Lillesø sætter ny flot K...
23/9 Webshoppen med klubtøj er åben
Medlemmerne