FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Finale i BAK-FIF-BAC Klubkamp
 
Navn År Klasse Øvelse PR Afbud/Ret
  
Ajda Podobnikar 2005 P 12-13 80 m 12.57  
Ajda Podobnikar 2005 P 12-13 600 m 1:56.75  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9 400 m   
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9 boldkast   
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9 længdespring   
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9 4 x 60 m   
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9 40 m   
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9 400 m   
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9 længdespring   
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9 boldkast   
Aksel Steenbeck 2009 D 8-9 4 x 60 m   
Anders Rosenberg 2006 D 12-13 80 m   
Anders Rosenberg 2006 D 12-13 600 m   
Anders Rosenberg 2006 D 12-13 spydkast   
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13 80 m   
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13 spydkast   
Anna Braad Olesen 2005 P 12-13 højdespring   
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9 40 m 7.64 rettet efter frist  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9 400 m 1.22.81  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9 længdespring 2.93  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9 boldkast 14.56 afbud efter frist  
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9 4 x 60 m   
Anna Jacobsen 2009 P 8-9 400 m 1.37.61  
Anna Jacobsen 2009 P 8-9 boldkast 11.51  
Anna Jacobsen 2009 P 8-9 længdespring 2.44  
Anna Johansson 2007 P 10-11 400 m 1,30,97  
Anna Johansson 2007 P 10-11 længdespring 3.30  
Anna Johansson 2007 P 10-11 kuglestød 4.20  
Anna Johansson 2007 P 10-11 4 x 60 m   
Anton kyst 2008 D 10-11 60 m 9,72  
Anton Kyst 2008 D 10-11 400 m   
Anton Kyst 2008 D 10-11 længdespring 3.99  
Anton Kyst 2008 D 10-11 4 x 60 m   
August Steenbeck 2006 D 12-13 80 m   
August Steenbeck 2006 D 12-13 600 m   
August Steenbeck 2006 D 12-13 spydkast   
August Steenbeck 2006 D 12-13 4 x 80 m   
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 40 m  tilmeldt efter frist  
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 600 m  tilmeldt efter frist  
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Bodil aaris 2005 P 12-13 80 m   
Bodil aaris 2005 P 12-13 600 m   
Bodil Aaris 2005 P 12-13 spydkast   
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 10-11 60 m  tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 10-11 kuglestød  tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 10-11 længdespring  tilmeldt efter frist  
Emil kundal 2008 D 10-11 400 m   
Emil Kundal 2008 D 10-11 længdespring   
Emil Kundal 2008 D 10-11 kuglestød   
Emil Kundal 2008 D 10-11 4 x 60 m   
emilie sundbo 2005 P 12-13 80 m   
emilie sundbo 2005 P 12-13 600 m   
Emilie Sundbo 2005 P 12-13 4 x 80 m  tilmeldt efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9 40 m 7.92  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9 400 m 1.29.24  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9 længdespring 2.66 rettet efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9 boldkast 11.56 afbud efter frist  
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9 4 x 60 m   
Erik Kragh Winther 2012 D 8-9 40 m   
Erik Kragh Winther 2012 D 8-9 længdespring   
Erik Kragh Winther 2012 D 8-9 boldkast   
Frederikke Adser 2005 P 12-13 600 m  tilmeldt efter frist  
Frederikke Rosby Adser 2005 P 12-13 spydkast   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11 60 m 8.67  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11 længdespring   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11 kuglestød   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11 4 x 60 m   
Gaia Kongsvang 2007 P 10-11 længdespring  tilmeldt efter frist  
Gaia Kongsvang 2007 P 10-11 kuglestød  tilmeldt efter frist  
Gaia Kongsvang 2007 P 10-11 4 x 60 m  tilmeldt efter frist  
Hannah Damborg 2009 P 8-9 400 m   
Hannah Damborg 2009 P 8-9 boldkast   
Hannah Damborg 2009 P 8-9 længdespring 3.20  
Hannah Damborg 2009 P 8-9 4 x 40 m   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 600 m 2.31.02  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 højdespring   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 spydkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 4 x 80 m   
Karl Emil 2005 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Karl Emil 2005 D 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Karl Emil 2005 D 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Karl-Emil 2005 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Karl-Emil 2005 D 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Karl-Emil 2005 D 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Karoline Koch Juhl 2009 P 8-9 40 m 8:03  
Karoline Koch Juhl 2009 P 8-9 længdespring   
Karoline Koch Juhl 2009 P 8-9 boldkast   
Karoline Koch Juhl 2009 P 8-9 4 x 60 m   
Kasper 2005 D 12-13 80 m   
Kasper 2005 D 12-13 600 m   
Kasper 2005 D 12-13 højdespring   
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13 600 m   
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13 spydkast   
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9 40 m 7.31  
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9 længdespring 3.13  
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9 4 x 60 m   
Liva Johansson 2009 P 8-9 400 m 1,37,02  
Liva Johansson 2009 P 8-9 længdespring 2.92  
Liva Johansson 2009 P 8-9 4 x 40 m   
Liva Johansson 2009 P 8-9 40 m 8,52  
Louise Valdal 2005 P 12-13 80 m   
Louise Valdal 2005 P 12-13 600 m   
Louise Valdal 2005 P 12-13 spydkast   
Magnus Dons 2008 D 10-11 60 m   
Magnus Dons 2008 D 10-11 længdespring   
Magnus Dons 2008 D 10-11 kuglestød  afbud  
Magnus Dons 2008 D 10-11 4 x 60 m   
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9 40 m   
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9 400 m   
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9 4 x 60 m   
Malthe K Hermansen 2009 D 8-9 længdespring   
Marko Rajovic 2005 D 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Marko Rajovic 2005 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13 højdespring 1.33  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13 spydkast 25.40  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 80 m 12.09 afbud  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 600 m 2.09.07 afbud  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 spydkast 7.66 afbud  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13 4 x 80 m  afbud  
Milo Boye 2011 D 8-9 40 m  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 D 8-9 600 m  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 60 m 8.75  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 længdespring 4.30  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 kuglestød 8.64  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 4 x 60 m   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11 400 m 1.12  
Oscar Merkens 2005 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Oscar Merkens 2005 D 12-13 600 m  tilmeldt efter frist  
Oscar Merkens 2005 D 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Oskar Westerlin 2006 D 12-13 80 m 12.66  
Oskar Westerlin 2006 D 12-13 600 m   
Oskar Westerlin 2006 D 12-13 højdespring   
Oskar Westerlin 2006 D 12-13 4 x 80 m   
Philip Jespersen 2011 D 8-9 40 m   
Philip Jespersen 2011 D 8-9 400 m   
Philip Jespersen 2011 D 8-9 4 x 60 m   
Philip Jespersen 2011 D 8-9 længdespring   
Philip Jespersen 2011 D 8-9 boldkast   
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9 40 m 8.37 rettet efter frist  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9 400 m 1.51.82  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9 længdespring 2.09 afbud efter frist  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9 boldkast 13.08  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 8-9 4 x 60 m   
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9 længdespring   
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9 40 m   
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9 4 x 60 m   
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9 boldkast   
Samuel Salas 2005 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Samuel Salas 2005 D 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Samuel Salas 2005 D 12-13 600 m  tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13 80 m 11.10  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13 600 m 2.16.01  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13 højdespring 1.31  
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 60 m   
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 400 m   
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 4 x 60 m   
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 længdespring   
Selma van Maarschalkerweerd 2008 P 10-11 kuglestød   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 80 m 12.26  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 600 m 2.10.45  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 spydkast 12.52  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 4 x 80 m   
Thomas Malis 2006 D 12-13 600 m   
Thomas Malis 2006 D 12-13 højdespring   
Thomas Malis 2006 D 12-13 spydkast   
Thor Knudsen 2007 D 10-11 60 m 8.65  
Thor Knudsen 2007 D 10-11 længdespring   
Thor Knudsen 2007 D 10-11 kuglestød   
Thor Knudsen 2007 D 10-11 4 x 60 m   
Tobias Lerche 2007 D 10-11 længdespring 3,73 tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 10-11 400 m tilmeldt efter frist  
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13 80 m   
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13 600 m   
Vera Fallesen Fougt 2005 P 12-13 spydkast   
Vid Podobnikar 2007 D 10-11 længdespring 3,37  
Vid Podobnikar 2007 D 10-11 4 x 60 m   
Vid Podobnikar 2007 D 10-11 400 m   
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 8-9 60 m  tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 8-9 kuglestød  tilmeldt efter frist  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 40 m 9.00  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 længdespring 2.19  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 boldkast 29.89  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 4 x 40 m   
Antal: 177 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
24/1118/11Cross nationals Skanderborg
1/1226/11Vinterturnering Øst ungdom 1. de...
4/1230/11Julefrokost for alle voksne BAC'er
11/128/12Afslutningsaften for BAC 1
16/128/12Hvidovre inde 1
20/1217/12Afslutning med Gløgg og æbleskiver
20/12Lodtrækning om startnumre til Et...
5/128/12Hvidovre inde 2
6/11/1Vinterturneringen Øst ungdom 6. ...
12/16/1Cross nationals Aarhus
19-20/16/1ØDMU Inde
26/126/1Cross nationals Frederecia
3/225/1Hvidovre inde 3
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
9/33/3Cross nationals Roskilde
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
Nyheder 
14/11 Anton Østdal nr. 10 til Nordiske Mes...
2/11 Anton Østdal udtaget til Juniorlands...
30/9 Hygge i forbindelse med Erimitageløbet
30/9 Joel Ibler Lillesø sætter ny flot K...
23/9 Webshoppen med klubtøj er åben
Medlemmerne