FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Afslutningsstævnet - Greve
 
Navn År Klasse Senior Øvelse Årsbedste 4x60m hæk Afbud/Ret
  
Anna Jacobsen 2009 P 8-9  600 m   8:08 1/9-2018
Anna Jacobsen 2009 P 8-9  kuglestød 3.89  8:15 1/9-2018
Anna Jacobsen 2009 P 8-9  skumspyd 9.44  8:16 1/9-2018
Zilas mikkelsen 2011 D 8-9  boldkast 29.36  1:22 2/9-2018
Zilas mikkelsen 2011 D 6-7  3-kamp   1:22 2/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  200 m 30.20  1:22 2/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.33  1:22 2/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m hæk 11.81  1:22 2/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 8.75  1:22 2/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.30  1:22 2/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 8.69  1:22 2/9-2018
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  3-kamp   17:53 3/9-2018
Toke Gam Gotthardsen 1994 MS MS 100 m 11.64  17:31 5/9-2018
Henrik Berg 1963 MS MS 100 m 13.53  19:57 5/9-2018
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.67  12:01 7/9-2018
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.72  12:01 7/9-2018
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  højdespring   12:01 7/9-2018
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.62  12:01 7/9-2018
Thor Knudsen 2007 D 10-11  200 m 29.00  12:01 7/9-2018
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.64  12:01 7/9-2018
Thor Knudsen 2007 D 10-11  højdespring   12:01 7/9-2018
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  200 m 28.66  17:00 7/9-2018
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  højdespring 1.54  17:00 7/9-2018
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  længdespring   17:00 7/9-2018
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15  1500 m 4.19.80  6:37 8/9-2018
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  3-kamp   20:17 8/9-2018
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  40 m 8.37  20:17 8/9-2018
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  længdespring 2.52  20:17 8/9-2018
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  boldkast 13.08  20:17 8/9-2018
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  kuglestød   20:17 8/9-2018
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  skumspyd   20:17 8/9-2018
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  kuglestød   20:17 8/9-2018
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  skumspyd   20:18 8/9-2018
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  600 m  20:21 8/9-2018
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  600 m  20:21 8/9-2018
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  80 m 12.09  7:40 9/9-2018
Sophia Bosack 2006 P 12-13  80 m 12.26 18:52 9/9-2018
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m hæk 12.98  18:54 9/9-2018
Sophia Bosack 2006 P 12-13  længdespring 3.70  18:55 9/9-2018
Sophia Bosack 2006 P 12-13  600 m 2.10.45  18:55 9/9-2018
Sophia Bosack 2006 P 12-13  200 m 32.30  18:56 9/9-2018
Sophia Bosack 2006 P 12-13  spydkast 12.52  18:56 9/9-2018
Sophia Bosack 2006 P 12-13  4 x 200 m   18:57 9/9-2018
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  spydkast   20:36 9/9-2018
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  diskoskast   20:36 9/9-2018
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød   20:36 9/9-2018
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  hammerkast   20:36 9/9-2018
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  4 x 200 m   20:36 9/9-2018
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  højdespring   afbud 20:36 9/9-2018
Emma Hjortshøj Møller 2009 P 8-9  200 m   20:37 9/9-2018
Emma Hjortshøj Møller 2009 P 8-9  længdespring   20:37 9/9-2018
Emma Hjortshøj Møller 2009 P 8-9  600 m   20:37 9/9-2018
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  200 m 29.14  12:26 10/9-2018
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  længdespring 3.30  14:02 10/9-2018
Hannah Damborg 2009 P 8-9  60 m 10.98  15:32 10/9-2018
Hannah Damborg 2009 P 8-9  længdespring 3.20  15:32 10/9-2018
Hannah Damborg 2009 P 8-9  boldkast 14.55  15:32 10/9-2018
Hannah Damborg 2009 P 8-9  kuglestød 4.16  15:32 10/9-2018
Hannah Damborg 2009 P 8-9  skumspyd   15:32 10/9-2018
Tobias Lerche 2007 D 10-11  længdespring 3,73  17:18 11/9-2018
Tobias Lerche 2007 D 10-11  200 m   17:18 11/9-2018
Tobias Lerche 2007 D 10-11  4 x 200 m   17:18 11/9-2018
Emil Kundal 2008 D 10-11  200 m   18:25 11/9-2018
Emil Kundal 2008 D 10-11  længdespring 3,45  18:25 11/9-2018
Emil Kundal 2008 D 10-11  boldkast 28,30  18:25 11/9-2018
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  200 m   18:47 11/9-2018
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  boldkast   18:47 11/9-2018
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  kuglestød 4.71  18:47 11/9-2018
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  600 m 2.27.73  18:48 11/9-2018
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  60 m 10.83  18:49 11/9-2018
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  60 m   18:58 12/9-2018
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  længdespring   18:58 12/9-2018
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  boldkast   18:58 12/9-2018
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  600 m   18:58 12/9-2018
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  kuglestød   18:58 12/9-2018
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  40 m   18:58 12/9-2018
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  længdespring   18:58 12/9-2018
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  boldkast   18:58 12/9-2018
Anna Johansson 2007 P 10-11  200 m Første gang  20:43 12/9-2018
Anna Johansson 2007 P 10-11  længdespring 3,30  20:43 12/9-2018
Anna Johansson 2007 P 10-11  boldkast Første gang  20:43 12/9-2018
Liva Johansson 2009 P 8-9  200 m Første gang  20:43 12/9-2018
Liva Johansson 2009 P 8-9  længdespring 2,95  20:43 12/9-2018
Liva Johansson 2009 P 8-9  boldkast 11,52  20:43 12/9-2018
Ajda Podobnikar 2005 P 12-13  600 m 1.56.75  14:31 13/9-2018
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9  600 m   17:06 13/9-2018
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9  skumspyd   17:06 13/9-2018
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9  kuglestød   17:06 13/9-2018
Amailie Thrane 2003 P 14-15  100 m 13.33  18:06 13/9-2018
Amalie Thrane 2003 P 14-15  200 m 27.34  18:06 13/9-2018
Magnus Dons 2008 D 10-11  60 m 10.38  18:50 13/9-2018
Magnus Dons 2008 D 10-11  længdespring 3.41  18:51 13/9-2018
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  højdespring 1.10  22:08 13/9-2018
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  600 m   22:08 13/9-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15  100 m 13:34  tilmeldt efter frist 16:24 14/9-2018
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15  200 m 25:68  tilmeldt efter frist 16:24 14/9-2018
anna braad olesen 2005 P 12-13  60 m hæk 12.28  tilmeldt efter frist 14:59 15/9-2018
anna braad Olesen 2005 P 12-13  højdespring 1.31  tilmeldt efter frist 14:59 15/9-2018
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  diskoskast 21,58  tilmeldt efter frist 18:36 15/9-2018
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  spydkast 25,40  tilmeldt efter frist 18:36 15/9-2018
Julius Klein 2004 D 14-15  spydkast 26,44  tilmeldt efter frist 9:17 16/9-2018
Julius Klein 2004 D 14-15  diskoskast 23,64  tilmeldt efter frist 9:17 16/9-2018
Julius Klein 2004 D 14-15  hammerkast 24,18  tilmeldt efter frist 9:17 16/9-2018
Thomas Malis 2006 D 12-13  højdespring   afbud efter frist 18:05 16/9-2018
Thomas Malis 2006 D 12-13  spydkast   afbud efter frist 18:05 16/9-2018
Ajda Podobnikar 2005 P 12-13  80 m   tilmeldt efter frist 19:14 16/9-2018
Laura Christensen 2007 D 10-11  200 m   afbud efter frist 6:17 17/9-2018
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist 19:01 17/9-2018
Vilhelm Kaplers 2011 D 8-9  længdespring 2,85  tilmeldt efter frist 19:01 17/9-2018
Laura Christensen 2007 P 10-11  boldkast   tilmeldt efter frist 19:29 17/9-2018
Laura Christensen 2007 P 10-11  længdespring   tilmeldt efter frist 19:30 17/9-2018
Laura Christensen 2007 P 10-11  200 m   tilmeldt efter frist 19:30 17/9-2018
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist 19:49 17/9-2018
Philip Jespersen 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist 19:50 17/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  4 x 200 m  Ja tak tilmeldt efter frist 21:54 17/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  boldkast 41,44 Ja tak tilmeldt efter frist 21:57 17/9-2018
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  600 m 2.03.46 Ja tak tilmeldt efter frist 21:58 17/9-2018
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  200 m   tilmeldt efter frist 17:00 18/9-2018
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  kuglestød   afbud efter frist 17:00 18/9-2018
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  længdespring   tilmeldt efter frist 17:00 18/9-2018
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  4 x 200 m   tilmeldt efter frist 17:09 18/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  200 m 29.86  tilmeldt efter frist 20:23 18/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  200 m 29.86  tilmeldt efter frist 8:39 19/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 D 6-7  længdespring 4.75  tilmeldt efter frist 8:39 19/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 D 6-7  højdespring 1.34  tilmeldt efter frist 8:39 19/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 D 6-7  4 x 200 m   tilmeldt efter frist 8:39 19/9-2018
Bertram Nøddekær 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist 21:28 23/9-2018
Milo Boye 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist 17:25 24/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  længdespring 4.75  tilmeldt efter frist 20:48 28/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  højdespring 1.34  tilmeldt efter frist 20:48 28/9-2018
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  4 x 200 m   tilmeldt efter frist 20:49 28/9-2018
Antal: 126 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
27/1019/101. runde af Cross Nationals
21/1118/11Julefrokost
Nyheder 
11/10 Nu kan du atter købe klubtøj
6/10 Mega flotte BAC-resultater til Eremit...
16/9 Joachim Weel Rosbo Danmarksmester på...
11/9 Kvalifikation til Eliten
9/9 Joel Ibler Lillesø sætter Dansk Ung...
Medlemmerne