FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Afslutningsstævnet - Greve
 
Navn År Klasse Senior Øvelse Årsbedste 4x60m hæk Afbud/Ret
  
D 6-7
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  40 m    
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  40 m 8.37   
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  200 m   tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  4 x 200 m   tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 6-7  4 x 200 m   tilmeldt efter frist  
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  længdespring   tilmeldt efter frist  
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  længdespring    
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  længdespring 2.52   
Sarah Engsig-Karup 2006 D 6-7  længdespring 4.75  tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 6-7  højdespring 1.34  tilmeldt efter frist  
Erik Kragh Winther 2012 D 6-7  boldkast    
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  boldkast 13.08   
Caroline Mynthe Vittrup 2008 D 6-7  kuglestød   afbud efter frist  
Bertram Nøddekær 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist  
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  3-kamp    
Milo Boye 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist  
Philip Jespersen 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist  
Reinholdt Emil Brandt Schultz 2013 D 6-7  3-kamp    
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist  
Vilhelm Kaplers 2011 D 6-7  3-kamp   tilmeldt efter frist  
Zilas mikkelsen 2011 D 6-7  3-kamp    
Antal: 20 
D 8-9
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  60 m    
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  600 m    
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  længdespring    
Vilhelm Kaplers 2011 D 8-9  længdespring 2,85  tilmeldt efter frist  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  boldkast    
Zilas mikkelsen 2011 D 8-9  boldkast 29.36   
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  kuglestød    
Antal: 7 
D 10-11
Magnus Dons 2008 D 10-11  60 m 10.38   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 8.75   
Thor Knudsen 2007 D 10-11  60 m 8.62   
Emil Kundal 2008 D 10-11  200 m    
Laura Christensen 2007 D 10-11  200 m   afbud efter frist  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  200 m 30.20   
Thor Knudsen 2007 D 10-11  200 m 29.00   
Tobias Lerche 2007 D 10-11  200 m    
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  600 m 2.03.46 Ja tak tilmeldt efter frist  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  60 m hæk 11.81   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  4 x 200 m  Ja tak tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 10-11  4 x 200 m    
Emil Kundal 2008 D 10-11  længdespring 3,45   
Magnus Dons 2008 D 10-11  længdespring 3.41   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.33   
Thor Knudsen 2007 D 10-11  længdespring 4.64   
Tobias Lerche 2007 D 10-11  længdespring 3,73   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.30   
Thor Knudsen 2007 D 10-11  højdespring    
Emil Kundal 2008 D 10-11  boldkast 28,30   
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  boldkast 41,44 Ja tak tilmeldt efter frist  
Oliver mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 8.69   
Antal: 21 
D 12-13
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  4 x 200 m   tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  længdespring 4.75  tilmeldt efter frist  
Thomas Malis 2006 D 12-13  højdespring   afbud efter frist  
Thomas Malis 2006 D 12-13  spydkast   afbud efter frist  
Antal: 2 
D 14-15
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15  100 m 13:34  tilmeldt efter frist  
Stinus Dolmer Nielsen 2003 D 14-15  200 m 25:68  tilmeldt efter frist  
Joel Ibler Lillesø 2003 D 14-15  1500 m 4.19.80   
Julius Klein 2004 D 14-15  spydkast 26,44  tilmeldt efter frist  
Julius Klein 2004 D 14-15  diskoskast 23,64  tilmeldt efter frist  
Julius Klein 2004 D 14-15  hammerkast 24,18  tilmeldt efter frist  
Antal: 6 
MS
Henrik Berg 1963 MS MS 100 m 13.53   
Toke Gam Gotthardsen 1994 MS MS 100 m 11.64   
Antal: 2 
P 8-9
Hannah Damborg 2009 P 8-9  60 m 10.98   
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  60 m 10.83   
Emma Hjortshøj Møller 2009 P 8-9  200 m    
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  200 m    
Liva Johansson 2009 P 8-9  200 m Første gang   
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  600 m   
Anna Jacobsen 2009 P 8-9  600 m    
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  600 m   
Emma Hjortshøj Møller 2009 P 8-9  600 m    
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  600 m 2.27.73   
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9  600 m    
Emma Hjortshøj Møller 2009 P 8-9  længdespring    
Hannah Damborg 2009 P 8-9  længdespring 3.20   
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  længdespring 3.30   
Liva Johansson 2009 P 8-9  længdespring 2,95   
Hannah Damborg 2009 P 8-9  boldkast 14.55   
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  boldkast    
Liva Johansson 2009 P 8-9  boldkast 11,52   
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  kuglestød    
Anna Jacobsen 2009 P 8-9  kuglestød 3.89   
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  kuglestød    
Hannah Damborg 2009 P 8-9  kuglestød 4.16   
Liv Dolmer Nielsen 2009 P 8-9  kuglestød 4.71   
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9  kuglestød    
Anna Brandt Schultz 2009 P 8-9  skumspyd    
Anna Jacobsen 2009 P 8-9  skumspyd 9.44   
Emma Brandt Schultz 2009 P 8-9  skumspyd    
Hannah Damborg 2009 P 8-9  skumspyd    
Roseline Vester Rosenmeier 2009 P 8-9  skumspyd    
Antal: 29 
P 10-11
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  60 m 8.67   
Anna Johansson 2007 P 10-11  200 m Første gang   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  200 m 29.14   
Laura Christensen 2007 P 10-11  200 m   tilmeldt efter frist  
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  600 m    
Anna Johansson 2007 P 10-11  længdespring 3,30   
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  længdespring 4.72   
Laura Christensen 2007 P 10-11  længdespring   tilmeldt efter frist  
Freja Isabel Knudsen 2007 P 10-11  højdespring    
Ingrid olivarius vølund 2007 P 10-11  højdespring 1.10   
Anna Johansson 2007 P 10-11  boldkast Første gang   
Laura Christensen 2007 P 10-11  boldkast   tilmeldt efter frist  
Antal: 12 
P 12-13
Ajda Podobnikar 2005 P 12-13  80 m   tilmeldt efter frist  
Mille Zentner Svenson 2006 P 12-13  80 m 12.09   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  80 m 12.26  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  200 m 29.86  tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  200 m 29.86  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  200 m 32.30   
Ajda Podobnikar 2005 P 12-13  600 m 1.56.75   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  600 m 2.10.45   
anna braad olesen 2005 P 12-13  60 m hæk 12.28  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m hæk 12.98   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  4 x 200 m    
Sophia Bosack 2006 P 12-13  4 x 200 m    
Sophia Bosack 2006 P 12-13  længdespring 3.70   
anna braad Olesen 2005 P 12-13  højdespring 1.31  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  højdespring   afbud  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  højdespring 1.34  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  spydkast    
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  spydkast 25,40  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  spydkast 12.52   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  diskoskast    
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 12-13  diskoskast 21,58  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  hammerkast    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød    
Antal: 22 
P 14-15
Amailie Thrane 2003 P 14-15  100 m 13.33   
Amalie Thrane 2003 P 14-15  200 m 27.34   
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  200 m 28.66   
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  længdespring    
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 14-15  højdespring 1.54   
Antal: 5 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
26-28/713/7Store DM i Esbjerg
27/727/7Indkøb af trimtex jakker
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
10/84/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 10. august
15/88/8TRACKS T12 Viborg 15. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
15/95/9DM halv-marathon for hold (masters)
Nyheder 
11/7 Josefine sætter PR ved Universiaden
4/7 Josefine Rytter til Universiade i Nap...
3/7 Philip sætter KR D15 på 5 km Landevej
27/6 Joel Ibler Lillesø officielt udtaget...
22/6 Bube løber årsbedste ved stævne i ...
Medlemmerne