FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Foredrag med Karl-Åge Søltoft
 
Navn Sandwich til 35 kr (egenbetaling på dagen) Afbud/Ret
  
Allan Peter Engsig-Karup   
Per Nilsson   
Christian van M   
Jakob Rønhoff Hyllegaard 1 stk.  
Svend Ja  
Carsten Rytter Ja  
Lennart Pedersen ja  
Joel Ibler Lillesø Ja  
Jacob Weel Rosbo Ja  
Jette Ja tak  
Annette Wetche Ja tak  
Annette Wetche Ja tak  
Lars Wetche Ja tak  
Dicte Ja tak  
Paul Ja tak  
morten laursen ja tak afbud efter frist  
Bjarne Henriksen ja tak  
Marianne Søderberg Ja tak  
Torben Ja tak  
Michael Pilegaard Ja tak  
Ove ja tak  
Finn Ja tak  
Simon Kjær Ja tak  
Poul-Erik Rasmussen Ja tak  
Jan Søgaard Ja tak  
Birgit K Ja tak  
Anton Østdal Ja tak  
Kim Hansen Ja tak  
Bettina Guldbæk ja tak  
Kim larsen Ja tak tilmeldt efter frist  
Peter Busk Ja, tak.  
Klaus Plum Jeps  
Jesper Kammersgaard Jesper Kammersgaard  
helle steen nej  
Malene Nielsen Nej  
Josefin Rønhoff Hyllegaard Nej tak  
Lars Hørbye Nej tak  
Antal: 36 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
9/31/3Kronborg 3
14/312/3Indkaldelse til Generalforsamling...
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
26/322/3Foredrag om kost i forbindelse me...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
19/2 Andreas Bube Danmarksmester for 6. ga...
10/2 Bube fortsætter med at brilliere på...
27/1 4. runde af Cross Nationals
23/1 Resutater fra Øst danske mesterskabe...
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
Medlemmerne