FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Pokal og diplomfest for alle tirsdags hold i ungdomsafdelingen
 
Navn Antal Skriv hold og om du kan medbringe kage Afbud/Ret
  
Alfred Laumann B2 - vi medbringer kage tilmeldt efter frist  
Amalie Thrane B3  
Anna Johansson   
Anne Line Mørck, træner/formand Leder, ej bage  
Anton Kyst B2-1  
Anton Østdal Mellem/lang  
August Steenbeck B 2.2  
Benjamin og Julius Klein B3  
Carsten Rytter Mellem/Lang  
Cecilie og Jakob Møller   
Charlotte Bøttcher - Træner   
Emil Kundal B2-1  
emilie sundbo B2  
Filippa Dons B3  
Frederikke Rosby Adser B2-2  
Henrik Hansen B2-1  
Hilmar Kvist B3 træner  
Ida Caroline Mørck B2-2  
Ingrid Olivarius Vølund B2-1  
Jacob Weel Rosbo Mellem/lang og træner rettet efter frist  
Joel Ibler Lillesø Mellem/lang  
Josefine Bach Jensen Bang B3 Hilmar/Lars  
Josefine Bach Jensen Bang B3 Hilmar/Lars  
Klaus Jaqué Mellem/lang  
Lars Bach Jensen B3 Hilmar/Lars  
Laura Halberg Nome B2-2  
Laura Kundal B2-1  
Laurits Pantmann Mellem/lang  
Madeleine Martedal Rohlff B2-2  
Magnus Dons B2-1  
Martine Bac 3, årgang 2005  
Morten Müllertz Træner  
Oliver Mikkelsen B2-1  
Oskar Westerlin B2-2  
Philip Grundt Hansen Mellem/lang ungdom  
Sarah Engsig-Karup   
Selma B2-1  
Sofia Olesen Mellem/lang  
Sophia Bosack B2-2  
Sophie Alsing B2-2  
Thomas Malis B 2-2 afbud  
Thomas Malis B 2-2 - medbringer kage  
Thorbjørn B2-1 træner  
Tino Træner  
Tobias Lerche Hold B2  
Toke Gam Gotthardsen Træner  
Antal: 45 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
26-28/713/7Store DM i Esbjerg
27/727/7Indkøb af trimtex jakker
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
10/84/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 10. august
15/88/8TRACKS T12 Viborg 15. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
15/95/9DM halv-marathon for hold (masters)
Nyheder 
11/7 Josefine sætter PR ved Universiaden
4/7 Josefine Rytter til Universiade i Nap...
3/7 Philip sætter KR D15 på 5 km Landevej
27/6 Joel Ibler Lillesø officielt udtaget...
22/6 Bube løber årsbedste ved stævne i ...
Medlemmerne