FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Åbningsstævnet, Tårnby Games
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11  60 m   
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11  længdespring   
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11  kuglestød   
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11  60 m 9.84  
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11  400 m   
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11  kuglestød 6.51  
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11  længdespring 3.15  
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11  200 m   
Amalie Thrane 2003 P 16-17  længdespring 5.18  
Amalie Thrane 2003 KS KS 300 m 44.3  
Anna Johansson 2007 P 12-13  600 m   
Anna Johansson 2007 P 12-13  længdespring 3,30  
Anna Johansson 2007 P 12-13  80 m   
Anton Østdal 2001 MS MS 3000 m 8.33.78  
Arthur Schultz 2013 D 6-7  40 m   
Arthur Schultz 2013 D 6-7  længdespring   
Astrid Hollingbery 2004 P 14-15  800 m   
Astrid Hollingbery 2004 P 14-15  1500 m   
Clara k hermansen 2012 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Clara k hermansen 2012 D 6-7  boldkast  tilmeldt efter frist  
Clara k hermansen 2012 D 6-7  længdespring  tilmeldt efter frist  
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 6-7  boldkast   
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 6-7  40 m   
Emil Kundal 2008 D 10-11  800 m 3,11,79  
Emil Kundal 2008 D 10-11  boldkast 32,00  
Emil Kundal 2008 D 10-11  højdespring 1.18  
Erik Wriedt Jakobsen 2014 D 4-5  40 m   
Erik Wriedt Jakobsen 2014 D 4-5  længdespring   
Erik Wriedt Jakobsen 2014 D 4-5  boldkast   
Hannah Damborg 2009 P 10-11  60 m 10.98  
Hannah Damborg 2009 P 10-11  længdespring 3.20  
Hannah Damborg 2009 P 10-11  kuglestød 4.24  
Henrik Berg 1963 MS MS 100 m 13.35  
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  40 m   
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  længdespring   
Hugo Sølgaard 2013 D 6-7  boldkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  længdespring 3.56  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  hammerkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  spydkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  diskoskast   
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13  længdespring 3,12 tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13  600 m 2.00.87 tilmeldt efter frist  
Joel Ibler Lillesø 2003 MS MS 3000 m 9.11.37  
Johan Jespersen 2013 D 4-5  40 m   
Johan Jespersen 2013 D 4-5  boldkast   
Johan Jespersen 2013 D 4-5  længdespring   
Julius Klein 2004 D 14-15  spydkast 29,23 tilmeldt efter frist  
Julius Klein 2004 D 14-15  hammerkast 26,82 tilmeldt efter frist  
Laurits Pantmann 2003 D 16-17  3000 m   
Laurits Pantmann 2003 D 16-17  3000 m   
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 6-7  40 m   
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 6-7  boldkast   
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 6-7  længdespring   
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 16-17  højdespring 1.54  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 16-17  200 m 28.65  
Liva Johansson 2009 P 10-11  400 m   
Liva Johansson 2009 P 10-11  længdespring 2,95  
Liva Johansson 2009 P 10-11  kuglestød 3,87  
Malthe k Hermansen 2009 D 10-11  60 m  tilmeldt efter frist  
Malthe K hermansen 2009 D 10-11  400 m  tilmeldt efter frist  
Malthe k hermansen 2009 D 10-11  længdespring  tilmeldt efter frist  
Marcus Lind 2009 D 10-11  længdespring 2.78 tilmeldt efter frist  
Marcus Lind 2009 D 10-11  60 m  tilmeldt efter frist  
Marcus Lind 2009 D 10-11  400 m 88.84 tilmeldt efter frist  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 14-15  spydkast 25,40 tilmeldt efter frist  
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 14-15  diskoskast 26,12 tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 D 8-9  400 m  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 D 8-9  længdespring 2,66 tilmeldt efter frist  
Noah Grunnet Nouri 2002 MS MS 3000 m 09.21.37 tilmeldt efter frist  
Noah Quan-Tran 2013 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Noah Quan-Tran 2013 D 6-7  boldkast  tilmeldt efter frist  
Noah Quan-Tran 2013 D 6-7  længdespring  tilmeldt efter frist  
Nora El Hassouni 2009 P 10-11  60 m   
Nora El Hassouni 2009 P 10-11  længdespring   
Nora El Hassouni 2009 P 10-11  kuglestød   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 9.10  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  60 m hæk 11.77  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  800 m 3.05.63  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.35  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  spydkast  afbud  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  100 m 14.53  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  400 m 1.10.22  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.25  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 9.58  
Philip Jespersen 2011 D 8-9  60 m   
Philip Jespersen 2011 D 8-9  400 m   
Philip Jespersen 2011 D 8-9  kuglestød   
Philip Jespersen 2011 D 8-9  længdespring   
Philip Jespersen 2011 D 8-9  boldkast   
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  80 m 11,10  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  60 m hæk 10,90  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  200 m 29,02  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  længdespring 4,75  
Sarah Engsig-Karup 2006 D 12-13  højdespring 1:34  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 100 m 11,21  
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11  60 m 11,49 tilmeldt efter frist  
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11  længdespring 2,66 tilmeldt efter frist  
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11  kuglestød 4,20 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  80 m 12.26  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  600 m 2.10.45  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m hæk 12.52  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  længdespring   
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  40 m   
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  længdespring   
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 6-7  boldkast   
Tobias Asker Kapala 2011 D 6-7  længdespring   
Tobias Asker Kapala 2011 D 6-7  boldkast   
Tobias Asker Kapala 2011 D 6-7  40 m   
Zilas Mikkelsen 2012 D 6-7  40 m 7.94  
Zilas Mikkelsen 2012 D 6-7  boldkast 29.11  
Zilas Mikkelsen 2012 D 6-7  længdespring 2.18  
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  boldkast 29.11  
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9  kuglestød 3.53  
Antal: 114 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
19/11Bestyrelsesmøde tirsdag d. 19. n...
21/1118/11Julefrokost
24/1116/112. runde af Cross Nationals
Nyheder 
30/10 De 2 suveræne BAC'ere udtaget til la...
30/10 Suveræne præstationer af suveræne ...
11/10 Nu kan du atter købe klubtøj
6/10 Mega flotte BAC-resultater til Eremit...
16/9 Joachim Weel Rosbo Danmarksmester på...
Medlemmerne