FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Copenhagen Open i Hvidovre
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR stafet Afbud/Ret
  
Amalie Thrane 2003 P 16-17  200 m 27.34   
Amalie Thrane 2003 P 16-17  længdespring 5.18   
Anna Braad Olesen 2005 P 14-15  stangspring    
Anna Braad Olesen 2005 P 14-15  højdespring    
Astrid Hollingbery 2004 P 14-15  3000 m 12.31.39   
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9  40 m    
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9  200 m    
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9  600 m    
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9  længdespring    
emilie sundbo 2005 P 14-15  200 m   afbud efter frist  
emilie sundbo 2005 P 14-15  længdespring   afbud efter frist  
emilie sundbo 2005 P 14-15  800 m   afbud efter frist  
Gustav Kiel Hansen 2010 D 8-9  40 m 7.58  rettet efter frist  
Gustav Kiel Hansen 2010 D 8-9  længdespring 3.06  rettet efter frist  
Gustav Kiel Hansen 2010 D 8-9  boldkast 35.34  rettet efter frist  
Gustav Kiel Hansen 2010 D 8-9  60 m 11.04  rettet efter frist  
Gustav Kiel Hansen 2010 D 8-9  kuglestød 4.08  rettet efter frist  
Hannah Damborg 2009 P 10-11  60 m 10.98   
Hannah Damborg 2009 P 10-11  kuglestød 4.24   
Hannah Damborg 2009 P 10-11  400 m 1.29.27   
Hannah Damborg 2009 P 10-11  længdespring 3.20   
Henrik Berg 1963 MS MS 100 m 13.35   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  kuglestød    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  diskoskast    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  spydkast    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  hammerkast    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13  stangspring  ja tak tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13  400 m 1.24.01 Tilmeld som pige P12 (400m)  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13  1500 m 5.48   
Julius Klein 2004 D 14-15  spydkast    
Julius Klein 2004 D 14-15  hammerkast    
Julius Klein 2004 D 14-15  diskoskast    
Klaus Præst Jaqué 1992 MS MS 400 m hæk 57.68   
Klaus Præst Jaqué 1992 MS MS 200 m 23.76  afbud  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 16-17  100 m 13.87   
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 16-17  højdespring 1.54   
Martine Rørbøl Markussen 2005 P 14-15  diskoskast 26,12   
Milo Boye 2011 D 8-9  200 m    
Milo Boye 2011 D 4-5  600 m    
Milo Boye 2011 D 8-9  længdespring    
Milo Boye 2011 D 8-9  40 m    
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  60 m 9.02   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  100 m 14.53   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  200 m 30.20   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  400 m 1.10.22   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  60 m hæk 11.30   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  længdespring 4.35   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  højdespring 1.25   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  spydkast 19.90   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11  kuglestød 9.58   
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 10-11  60 m 9.27  rettet efter frist  
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 10-11  længdespring 3.80  rettet efter frist  
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 10-11  4 x 60 m    
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 10-11  kuglestød 6.37  rettet efter frist  
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 10-11  højdespring 1.20  rettet efter frist  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  80 m 11.10 Ja  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  200 m 29.02 Ja  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  60 m hæk  Ja  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13  højdespring 1.34 Ja  
Sebastian V Buschardt 1997 MS MS 100 m 11.21   
Sebastian V Buschardt 1997 MS MS 200 m 22.59   
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11  60 m 11,49   
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11  kuglestød 4,20   
Sophia Bosack 2006 P 12-13  80 m 12.08 Ja rettet efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  200 m 32.30 Ja  
Sophia Bosack 2006 P 12-13  60 m hæk 12.52 Ja  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  stangspring  Ja  
Troels Kaas 1995 MS MS 100 m 11.76   
Troels Kaas 1995 MS MS 200 m 25   
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9  40 m 7.94 Ja  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9  længdespring 2.18 Ja  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9  60 m  Ja  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9  kuglestød 4.75 Ja  
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9  boldkast 29.71 Ja  
Antal: 70 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
26-28/713/7Store DM i Esbjerg
27/727/7Indkøb af trimtex jakker
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
10/84/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 10. august
15/88/8TRACKS T12 Viborg 15. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
15/95/9DM halv-marathon for hold (masters)
Nyheder 
11/7 Josefine sætter PR ved Universiaden
4/7 Josefine Rytter til Universiade i Nap...
3/7 Philip sætter KR D15 på 5 km Landevej
27/6 Joel Ibler Lillesø officielt udtaget...
22/6 Bube løber årsbedste ved stævne i ...
Medlemmerne