FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Pokal kamp for de op til 13 års BAC FIF 27 maj
 
Navn År Klasse Øvelse PR Afbud/Ret
  
Agnete Marie Sønderbæk Jensen 2012 D 8-9 længdespring  rettet efter frist  
Agnete Marie Sønderbæk Jensen 2012 D 8-9 40 m  tilmeldt efter frist  
Agnete Marie Sønderbæk Jensen 2012 D 8-9 boldkast  tilmeldt efter frist  
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11 60 m   
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11 længdespring   
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11 kuglestød   
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11 60 m   
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11 længdespring   
Aia Tøfting Kongsgaard 2009 P 10-11 kuglestød   
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 600 m   
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 kuglestød   
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 længdespring   
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 4 x 60 m   
Alberte Lerche 2010 P 8-9 40 m   
Alberte Lerche 2010 P 8-9 længdespring 3,05  
Alberte Lerche 2010 P 8-9 40 m   
Alberte Lerche 2010 P 8-9 længdespring 3,05  
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 12-13 80 m  afbud  
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 12-13 800 m   
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 12-13 højdespring   
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 12-13 spydkast   
Andrew Tymofyeyev 2012 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Andrew Tymofyeyev 2012 D 8-9 boldkast  tilmeldt efter frist  
Andrew Tymofyeyev 2012 D 8-9 40 m  tilmeldt efter frist  
Andrew Tymofyeyev 2012 D 8-9 kuglestød  afbud efter frist  
Anna Johansson 2007 P 12-13 80 m   
Anna Johansson 2007 P 12-13 800 m   
Anna Johansson 2007 P 12-13 spydkast   
Anna Johansson 2007 P 12-13 4 x 80 m   
Anton Kyst 2008 D 10-11 60 m 9.27 afbud  
Anton Kyst 2008 D 10-11 4 x 60 m  afbud  
Anton Kyst 2008 D 10-11 længdespring 3.99 afbud  
Anton Kyst 2008 D 10-11 kuglestød 5.75 afbud  
Arthur Schultz 2013 D 8-9 40 m   
Arthur Schultz 2013 D 8-9 længdespring   
Arthur Schultz 2013 D 8-9 boldkast   
Atle Oliveira-Borg 2011 D 8-9 boldkast   
Atle Oliveira-Borg 2011 D 8-9 længdespring   
Atle Oliveira-Borg 2011 D 8-9 400 m   
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 40 m 8.09  
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 400 m   
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 længdespring 2.49  
Bertram Parsholt 2007 D 12-13 800 m  tilmeldt efter frist  
Bertram Parsholt 2007 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Bertram Parsholt 2007 D 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Clara K hermansen 2012 P 8-9 40 m   
Clara K hermansen 2012 P 8-9 400 m   
Clara K hermansen 2012 P 8-9 boldkast   
Clara K hermansen 2012 P 8-9 længdespring   
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 8-9 40 m   
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 8-9 længdespring   
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 8-9 boldkast   
Elvira Wesenberg-lund 2011 D 8-9 40 m   
Elvira Wesenberg-lund 2011 D 8-9 400 m   
Elvira Wesenberg-lund 2011 D 8-9 boldkast   
Elvira Wesenberg-lund 2011 D 8-9 længdespring   
Erik W. Jakobsen 2011 D 8-9 40 m   
Erik W. Jakobsen 2011 D 8-9 længdespring   
Erik W. Jakobsen 2011 D 8-9 boldkast   
Ester Birch Beck 2008 P 10-11 60 m  tilmeldt efter frist  
Ester Birch Beck 2008 P 10-11 længdespring  tilmeldt efter frist  
Ester Birch Beck 2008 P 10-11 kuglestød  tilmeldt efter frist  
Fanni Bakostoth 2006 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Fanni Bakostoth 2006 P 12-13 800 m  tilmeldt efter frist  
Fanni Bakostoth 2006 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Fionn Ryan 2012 D 8-9 40 m  afbud  
Fionn Ryan 2012 D 8-9 længdespring  afbud  
Fionn Ryan 2012 D 8-9 boldkast  afbud  
Fionn Ryan 2012 D 8-9 40 m   
Fionn Ryan 2012 D 8-9 længdespring   
Fionn Ryan 2012 D 8-9 boldkast   
gustav kiel hansen 2010 D 8-9 40 m   
gustav kiel hansen 2010 D 8-9 400 m   
gustav kiel hansen 2010 D 8-9 længdespring 306  
gustav kiel hansen 2010 D 8-9 boldkast   
Hannah 2007 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Hannah 2007 P 12-13 800 m  tilmeldt efter frist  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 600 m  afbud  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 kuglestød 4.24 afbud  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 længdespring 3.20 afbud  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 4 x 60 m  afbud  
Hugo Sølgaard 2013 D 8-9 40 m   
Hugo Sølgaard 2013 D 8-9 længdespring   
Hugo Sølgaard 2013 D 8-9 boldkast   
Hugo Sølgaard 2013 D 8-9 400 m   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 800 m 3.12.17  
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 spydkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 højdespring   
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 800 m 305,35 tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 4 x 80 m  tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 800 m 305,35 tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Ingrid Olivarius Vølund 2007 P 12-13 4 x 80 m  tilmeldt efter frist  
Johan Jespersen 2013 D 8-9 40 m 9,52  
Johan Jespersen 2013 D 8-9 400 m 1.52.80 afbud  
Johan Jespersen 2013 D 8-9 længdespring 1,88  
Johan Jespersen 2013 D 8-9 boldkast 14,55  
Johannes Sørensen 2010 D 8-9 40 m   
Johannes Sørensen 2010 D 8-9 400 m   
Johannes Sørensen 2010 D 8-9 længdespring   
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 60 m 8:03  
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 længdespring   
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 kuglestød   
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 4 x 60 m   
Laura Bergholt Lund 2006 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Laura Bergholt Lund 2006 P 12-13 800 m  tilmeldt efter frist  
Laura Bergholt Lund 2006 P 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Laust Trærup 2013 D 8-9 40 m   
Laust Trærup 2013 D 8-9 længdespring   
Laust Trærup 2013 D 8-9 boldkast   
Madeline Rohlff 2006 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Madeline Rohlff 2006 P 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Madeline Rohlff 2006 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Malthe K hermansen 2009 D 10-11 60 m   
Malthe K hermansen 2009 D 10-11 400 m   
Malthe K hermansen 2009 D 10-11 længdespring   
Malthe K hermansen 2009 D 10-11 kuglestød   
Milo Boye 2011 D 8-9 40 m   
Milo Boye 2011 D 8-9 400 m   
Milo Boye 2011 D 8-9 længdespring   
Noah Matzen 2007 D 12-13 80 m  afbud  
Noah Matzen 2007 D 12-13 800 m  afbud  
Noah Matzen 2007 D 12-13 spydkast  afbud  
Noah Matzen 2007 D 12-13 80 m   
Noah Matzen 2007 D 12-13 800 m   
Noah Matzen 2007 D 12-13 spydkast   
Noah Quan-Tran 2013 D 8-9 40 m  tilmeldt efter frist  
Noah Quan-Tran 2013 D 8-9 boldkast  tilmeldt efter frist  
Noah Quan-Tran 2013 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Nora El Hassouni 2009 P 10-11 60 m   
Nora El Hassouni 2009 P 10-11 længdespring   
Nora El Hassouni 2009 P 10-11 kuglestød   
Nora El Hassouni 2009 P 10-11 60 m   
Nora El Hassouni 2009 P 10-11 længdespring   
Nora El Hassouni 2009 P 10-11 kuglestød   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 60 m 8,95  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 4 x 60 m   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 længdespring 4.35  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 kuglestød 9.58  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 60 m 9.02  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 længdespring 4.35  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 kuglestød 9.51  
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 4 x 60 m   
Oliver Tengvad 2006 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Oliver Tengvad 2006 D 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Oliver Tengvad 2006 D 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Olivia Ostenfeld 2012 D 8-9 længdespring   
Olivia Ostenfeld 2012 D 8-9 40 m   
Olivia Ostenfeld 2012 D 8-9 boldkast   
Philip Jespersen 2011 D 8-9 40 m 9,00 afbud  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 400 m 1.36.81  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 længdespring 2,58  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 boldkast 20,94  
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 10-11 60 m 9:27  
Rasmus kiel Hansen 2008 D 10-11 4 x 60 m   
Rasmus kiel Hansen 2008 D 10-11 længdespring 3,47m  
Rasmus kiel Hansen 2008 D 10-11 kuglestød 6,10m  
Rasmus rosenberg jessen 2009 D 8-9 40 m   
Rasmus rosenberg jessen 2009 D 8-9 400 m   
Rasmus rosenberg jessen 2009 D 8-9 længdespring   
Rasmus rosenberg jessen 2009 D 8-9 boldkast   
Sara F Mouridsen 2006 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Sara F Mouridsen 2006 P 12-13 800 m  tilmeldt efter frist  
Sara F Mouridsen 2006 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-K 2006 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-K 2006 P 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-K 2006 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Signe Winther 2006 P 12-13 80 m   
Signe Winther 2006 P 12-13 spydkast   
Soham Patel 2009 P 10-11 længdespring  tilmeldt efter frist  
Soham Patel 2009 D 10-11 60 m  tilmeldt efter frist  
Soham Patel 2009 D 10-11 600 m  tilmeldt efter frist  
Soham Patel 2009 D 10-11 kuglestød  tilmeldt efter frist  
Soham Patel 2009 D 10-11 4 x 60 m  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 80 m 12.25  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 højdespring   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 spydkast   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 4 x 80 m  tilmeldt efter frist  
Sophie Nør Alsing 2006 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Sophie Nør Alsing 2006 P 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Sophie Nør Alsing 2006 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Thor W. Jakobsen 2014 D 8-9 60 m  rettet efter frist  
Thor W. Jakobsen 2014 D 8-9 længdespring   
Thor W. Jakobsen 2014 D 8-9 boldkast   
Tobias Kapala 2011 D 8-9 40 m  tilmeldt efter frist  
Tobias Kapala 2011 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Tobias Kapala 2011 D 8-9 boldkast  tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 12-13 800 m  tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Yug Naik 2011 D 8-9 40 m   
Yug Naik 2011 D 8-9 længdespring   
Yug Naik 2011 D 8-9 boldkast   
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 40 m   
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 4 x 40 m   
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 længdespring   
Zilas Mikkelsen 2011 D 8-9 boldkast 29.71  
Antal: 182 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
27/1019/101. runde af Cross Nationals
21/1118/11Julefrokost
Nyheder 
11/10 Nu kan du atter købe klubtøj
6/10 Mega flotte BAC-resultater til Eremit...
16/9 Joachim Weel Rosbo Danmarksmester på...
11/9 Kvalifikation til Eliten
9/9 Joel Ibler Lillesø sætter Dansk Ung...
Medlemmerne