FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
POKALTURNERING BAK-BAC-FIF 2019, 2. maj i Ballerup
 
Navn År Klasse Øvelse PR Sæt kryds hvis du ikke vil på en stafet Afbud/Ret
  
Alberte Lerche 2010 P 8-9 40 m    
Alberte Lerche 2010 P 8-9 længdespring    
Alberte Lerche 2010 P 8-9 4 x 40 m    
Anna Johansson 2007 P 12-13 80 m    
Anna Johansson 2007 P 12-13 400 m 1,28   
Anna Johansson 2007 P 12-13 længdespring 3,17   
Anna Johansson 2007 D 8-9 4 x 80 m    
Emil Kundal 2008 D 8-9 400 m    
Emil Kundal 2008 D 8-9 længdespring    
Emil Kundal 2008 D 8-9 kuglestød    
Hannah Damborg 2009 P 10-11 400 m 1.29.07   
Hannah Damborg 2009 P 10-11 længdespring 3.20   
Hannah Damborg 2009 P 10-11 kuglestød 4.24   
Hannah Damborg 2009 P 10-11 4 x 60 m    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 400 m 86.90   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 højdespring 110   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 4 x 80 m    
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 spydkast 23.32   
Johan Jespersen 2013 D 8-9 400 m   tilmeldt efter frist  
Johan Jespersen 2013 D 8-9 længdespring 1,75  tilmeldt efter frist  
Johan Jespersen 2013 D 8-9 boldkast   tilmeldt efter frist  
Johan Jespersen 2013 D 8-9 4 x 40 m   tilmeldt efter frist  
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 400 m    
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 længdespring    
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 kuglestød    
Liva Johansson 2009 P 10-11 kuglestød 3,87   
Liva Johansson 2009 P 10-11 60 m 12,91   
Liva Johansson 2009 P 10-11 længdespring 2,91   
Liva Johansson 2009 D 8-9 4 x 60 m    
Liva Johansson 2009 P 10-11 400 m 1,38   
Milo Boye 2011 D 8-9 400 m    
Milo Boye 2011 D 8-9 længdespring 2,63   
Milo Boye 2011 D 8-9 boldkast    
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 60 m 9.10   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 4 x 60 m    
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 400 m 1.10.22   
Oliver Mikkelsen 2008 D 10-11 kuglestød 9.58   
Oliver Tengvad 2006 D 12-13 4 x 80 m    
Oliver Tengvad 2006 D 12-13 60 m    
Philip Jespersen 2011 D 8-9 400 m   tilmeldt efter frist  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 længdespring 2,38  tilmeldt efter frist  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 boldkast   tilmeldt efter frist  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 4 x 40 m   tilmeldt efter frist  
Rasmus rosenberg 2009 D 8-9 40 m   tilmeldt efter frist  
Rasmus rosenberg 2009 D 8-9 boldkast   tilmeldt efter frist  
Rasmus rosenberg 2009 D 8-9 længdespring   tilmeldt efter frist  
Rasmus rosenberg 2009 D 8-9 40 m   tilmeldt efter frist  
Rasmus rosenberg 2009 D 8-9 boldkast   tilmeldt efter frist  
Rasmus rosenberg 2009 D 8-9 længdespring   tilmeldt efter frist  
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11 400 m    
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11 længdespring 2,66   
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11 kuglestød 4,20   
Signe Lender Ringgaard 2009 P 10-11 4 x 60 m 11,49   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 80 m 12.26   
Sophia Bosack 2006 P 10-11 400 m 1.17.07   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 spydkast    
Tobias Lerche 2007 D 12-13 80 m    
Tobias Lerche 2007 D 12-13 4 x 80 m    
Tobias Lerche 2007 D 12-13 400 m    
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9 40 m 7.94   
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9 længdespring 2.18   
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9 boldkast 29.11   
Zilas Mikkelsen 2012 D 8-9 4 x 40 m    
Antal: 63 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
26-28/713/7Store DM i Esbjerg
27/727/7Indkøb af trimtex jakker
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
10/84/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 10. august
15/88/8TRACKS T12 Viborg 15. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
15/95/9DM halv-marathon for hold (masters)
Nyheder 
11/7 Josefine sætter PR ved Universiaden
4/7 Josefine Rytter til Universiade i Nap...
3/7 Philip sætter KR D15 på 5 km Landevej
27/6 Joel Ibler Lillesø officielt udtaget...
22/6 Bube løber årsbedste ved stævne i ...
Medlemmerne