FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Pokal finale for ungdom op til 13 år
 
Navn År Klasse Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 400 m 1.19.12  
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 længdespring 3.15  
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 kuglestød 7.23  
Aksel Kragh Winther 2009 D 10-11 stafet   
Alberte Lerche 2010 P 8-9 40 m   
Alberte Lerche 2010 P 8-9 længdespring   
Alberte Lerche 2010 P 8-9 boldkast   
Alberte Lerche 2010 P 8-9 stafet   
anders jessen 2006 D 12-13 600 m   
anders jessen 2006 D 12-13 højdespring   
anders jessen 2006 D 12-13 spydkast   
Anna Johansson 2007 P 12-13 80 m   
Anna Johansson 2007 P 12-13 længdespring   
Anna Johansson 2007 P 12-13 600 m   
Anna Johansson 2007 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Anton Kyst 2008 D 10-11 60 m 9.60  
Anton Kyst 2008 D 10-11 længdespring 3.99  
Anton Kyst 2008 D 10-11 kuglestød 5.5  
Anton Kyst 2008 D 10-11 stafet   
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 40 m   
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 400 m   
Bertram Nøddekær 2011 D 8-9 længdespring 2.76  
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 8-9 40 m  tilmeldt efter frist  
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Elliot Pilegaard Christiansen 2013 D 8-9 boldkast  tilmeldt efter frist  
Emil Kundal 2008 D 10-11 400 m   
Emil Kundal 2008 D 10-11 længdespring   
Emil Kundal 2008 D 10-11 kuglestød 6.58  
Emma Lawson-Smith 2007 D 12-13 600 m   
Emma Lawson-Smith 2007 D 12-13 80 m   
Emma Lawson-Smith 2007 P 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Eva Damborg 2013 P 8-9 40 m   
Eva Damborg 2013 P 8-9 længdespring   
Eva Damborg 2013 P 8-9 boldkast   
Eva Damborg 2013 P 8-9 længdespring   
Eva Damborg 2013 P 8-9 boldkast   
Eva Damborg 2013 P 8-9 40 m   
Frederikke Søndergaard 2008 P 10-11 400 m 01.16.46  
Frederikke Søndergaard 2008 P 10-11 kuglestød 5,77  
Frederikke Søndergaard 2008 P 10-11 længdespring   
Frederikke Søndergaard 2008 P 10-11 stafet   
Hannah Damborg 2009 P 10-11 400 m 1.28.86  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 længdespring 3.50  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 kuglestød 4.62  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 400 m 1.28.86  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 længdespring 3.50  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 kuglestød 4.62  
Hannah Damborg 2009 P 10-11 stafet   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 600 m   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 højdespring   
Ida Caroline Mørck 2006 P 12-13 spydkast   
Johan Jespersen 2011 D 8-9 40 m 8,93  
Johan Jespersen 2011 D 8-9 400 m 1:52,80  
Johan Jespersen 2011 D 8-9 længdespring 2,20  
Johan Jespersen 2011 D 8-9 boldkast 14,55  
Johan Jespersen 2011 D 8-9 stafet   
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 60 m 11.66  
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 stafet   
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 kuglestød   
Karoline Koch Juhl 2009 P 10-11 længdespring   
Laura Bergholt Lund 2006 P 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Laura Bergholt Lund 2006 P 12-13 600 m  tilmeldt efter frist  
Laura Bergholt Lund 2006 P 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13 80 m 12.78  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13 600 m 1.59.96  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13 spydkast 11.82  
Laura Halberg Nome 2006 P 12-13 stafet   
Liva Johansson 2009 P 10-11 kuglestød   
Liva Johansson 2009 P 10-11 længdespring   
Liva Johansson 2009 P 10-11 400 m   
Madeleine Martedal 2006 P 12-13 80 m   
Madeleine Martedal 2006 P 12-13 højdespring   
Madeleine Martedal 2006 P 12-13 spydkast   
Magnus Dons 2008 D 8-9 60 m  tilmeldt efter frist  
Magnus Dons 2008 D 8-9 længdespring  tilmeldt efter frist  
Magnus Dons 2008 D 8-9 stafet  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 D 8-9 40 m   
Milo Boye 2011 D 8-9 400 m   
Milo Boye 2011 D 8-9 længdespring   
Oliver tengvad 2006 D 12-13 80 m   
Oliver tengvad 2006 D 12-13 spydkast 21,52 m  
Oliver tengvad 2006 D 12-13 højdespring 110 cm  
oscar Merkens 2006 D 12-13 80 m   
oscar merkens 2006 D 12-13 højdespring 120  
oscar merkens 2006 D 12-13 spydkast 23,15  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 40 m 9,00  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 400 m 1:36,81  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 længdespring 2,82  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 boldkast 23,96  
Philip Jespersen 2011 D 8-9 stafet   
rasmus jessen 2009 D 10-11 400 m   
rasmus jessen 2009 D 10-11 længdespring   
rasmus jessen 2009 D 10-11 kuglestød   
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13 80 m 10.84  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13 højdespring 1.39  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13 spydkast 15.08  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 12-13 stafet   
Selma Østergaard van M 2008 P 10-11 400 m   
Selma Østergaard van M 2008 P 10-11 længdespring   
Selma Østergaard van M 2008 P 10-11 kuglestød   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 80 m 12.16  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 højdespring   
Sophia Bosack 2006 P 12-13 spydkast 15.58  
Sophia Bosack 2006 P 12-13 stafet   
Sophie Nør Alsing 2006 D 8-9 80 m   
Sophie Nør Alsing 2006 D 8-9 spydkast   
Sophie Nør Alsing 2006 D 8-9 højdespring   
Thor Bangert 2007 D 12-13 80 m   
Thor Bangert 2007 D 12-13 600 m   
Thor Bangert 2007 D 12-13 spydkast  tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 12-13 80 m   
Tobias Lerche 2007 D 12-13 600 m   
Tobias Lerche 2007 D 12-13 stafet   
Tobias Lerche 2007 D 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Troels Jøhnk 2006 D 12-13 80 m  tilmeldt efter frist  
Troels Jøhnk 2006 D 12-13 600 m  tilmeldt efter frist  
Troels Jøhnk 2006 D 12-13 højdespring  tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 10-11 60 m 10,73  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 10-11 længdespring 3,13  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 10-11 kuglestød 4,81  
Antal: 120 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
28-29/912/9Afslutningsstævnet 28-29 september
Nyheder 
16/9 Joachim Weel Rosbo Danmarksmester på...
11/9 Kvalifikation til Eliten
9/9 Joel Ibler Lillesø sætter Dansk Ung...
4/9 Philip sætter Klubrekord i D15 og kl...
27/8 Flere flotte DMU resultater
Medlemmerne