FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Kronborg games 1. Snekkersten
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  60 m 9.84  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  længdespring 3.55  
Aksel Kragh Winther 2009 D 8-9  kuglestød 7.23  
Alba Krogstad 2008 D 12-13  60 m   
Alba Krogstad 2008 D 12-13  længdespring   
Alba Krogstad 2008 D 12-13  kuglestød   
Anna Johansson 2007 P 12-13  60 m 12,4  
Anna Johansson 2007 P 12-13  længdespring 3,30  
Anna Johansson 2007 P 12-13  kuglestød 5,64  
Anton Kyst 2008 D 12-13  60 m 9,27 rettet efter frist  
Anton Kyst 2008 D 12-13  længdespring 4,06 rettet efter frist  
Anton Kyst 2008 D 12-13  kuglestød   
Elvira Wesenberg-Lund 2011 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Elvira Wesenberg-Lund 2011 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Elvira Wesenberg-Lund 2011 D 8-9  højdespring  tilmeldt efter frist  
Emil Kundal 2008 D 12-13  60 m hæk   
Emil Kundal 2008 D 12-13  højdespring   
Emil Kundal 2008 D 12-13  kuglestød   
Eva Damborg 2013 P 8-9  60 m   
Eva Damborg 2013 P 8-9  kuglestød   
Eva Damborg 2013 P 8-9  længdespring   
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13  60 m 10,01  
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13  højdespring 1,05  
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13  kuglestød 5,77  
Hannah Damborg 2009 P 10-11  længdespring 3.50  
Hannah Damborg 2009 P 10-11  60 m 10.61  
Hannah Damborg 2009 P 10-11  kuglestød 5.04  
Ida Mørck 2006 P 14-15  kuglestød   
Ida Mørck 2006 P 14-15  længdespring   
Johan Jespersen 2013 D 8-9  60 m   
Johan Jespersen 2013 D 8-9  længdespring   
Johan Jespersen 2013 D 8-9  kuglestød   
Julius Klein 2004 D 16-17  kuglestød   
Laura Filtenborg 2011 D 8-9  højdespring  tilmeldt efter frist  
Laura filtenborg 2011 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Laura Filtenborg 2011 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Laura Halberg Nome 2006 P 14-15  60 m 9.67  
Laura Halberg Nome 2006 P 14-15  kuglestød  rettet efter frist  
Liva Johansson 2009 P 10-11  60 m 12,8  
Liva Johansson 2009 P 10-11  længdespring 3,06  
Liva Johansson 2009 P 10-11  kuglestød 5,03  
Louis Villum Dueholm 2013 D 8-9  60 m   
Louis Villum Dueholm 2013 D 8-9  kuglestød   
Louis Villum Dueholm 2013 D 8-9  længdespring   
Milo Boye 2011 D 8-9  60 m   
Milo Boye 2011 D 8-9  længdespring   
Milo Boye 2011 D 8-9  kuglestød   
Noah Brask El-Taftazany 2012 D 8-9  60 m   
Noah Brask El-Taftazany 2012 D 8-9  kuglestød   
Noah Brask El-Taftazany 2012 D 8-9  længdespring   
Philip Jespersen 2011 D 8-9  60 m   
Philip Jespersen 2011 D 8-9  længdespring   
Philip Jespersen 2011 D 8-9  kuglestød   
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 12-13  60 m 9.17  
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 12-13  længdespring 4.02  
Rasmus Kiel Hansen 2008 D 12-13  kuglestød 6.32  
Rasmus Ørnberg Lorentzen 2013 D 8-9  60 m   
Rasmus Ørnberg Lorentzen 2013 D 8-9  længdespring   
Rasmus Ørnberg Lorentzen 2013 D 8-9  kuglestød   
Sarah Engsig Karup 2006 P 14-15  kuglestød 10.84 tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig Karup 2006 P 14-15  60 m hæk 10.90 tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig Karup 2006 P 14-15  60 m 8.34 tilmeldt efter frist  
Signe Xin von Rosen 2004 P 16-17  60 m 8.59  
Signe Xin von Rosen 2004 P 16-17  længdespring 4.19  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m 9.37  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring   
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m hæk 12.52  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m 9.37 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m hæk 12.52 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m 9.37 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m hæk 12.52 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m 9.37 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m hæk 12.52 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m 9.37 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m hæk 12.52 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m 9.37 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring  tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  60 m hæk 12.52 tilmeldt efter frist  
Thor Bangert 2007 D 12-13  60 m  tilmeldt efter frist  
Thor Bangert 2007 D 12-13  længdespring  tilmeldt efter frist  
Thor Bangert 2007 D 12-13  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 8-9  kuglestød  tilmeldt efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 12-13  60 m 9,97 afbud efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 12-13  længdespring 3,81 afbud efter frist  
Tobias Lerche 2007 D 12-13  kuglestød 4,53 afbud efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13  60 m tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13  længdespring tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13  kuglestød tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13  60 m tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13  længdespring tilmeldt efter frist  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13  kuglestød tilmeldt efter frist  
Antal: 94 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
1/1125/10Vinterturnering ungdom
29/1122/112. runde af DAFs Vinterturnering ...
Nyheder 
24/10 Klub tøj bestilling
28/9 Seniorklubrekord og flere andre gode ...
20/9 Ungdoms M/L til DMU 14-15 årige
14/9 2. dag ved DMU 16-22 år: 3 x SØLV
12/9 1. dag ved DMU 16-22 år: Guld og Sølv
Medlemmerne