FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Afslutningsstævnet i greve alle aldre
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Agnete Sønderbæk Jensen 2012 P 8-9  boldkast  afbud efter frist  
Agnete Sønderbæk Jensen 2012 P 8-9  længdespring  afbud efter frist  
Agnete Sønderbæk Jensen 2012 P 8-9  200 m  afbud efter frist  
Aksel Kragh winther 2009 D 12-13  kuglestød   
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  højdespring   
Alexander Kleine Sonne 2012 D 8-9  200 m  tilmeldt efter frist  
Alexander Kleine Sonne 2012 D 8-9  boldkast  tilmeldt efter frist  
Alexander Kleine Sonne 2012 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Alexander Kleine Sonne 2012 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Alexander Kleine Sonne 2012 D 8-9  boldkast  tilmeldt efter frist  
Alexander Kleine Sonne 2012 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Alexander Kleine Sonne 2012 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Alvar Georg Grønlund Døssing 2014 D 6-7  boldkast  tilmeldt efter frist  
Alvar Georg Grønlund Døssing 2014 D 6-7  længdespring  tilmeldt efter frist  
Alvar Georg Grønlund Døssing 2014 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Amanda kjær mackie 2009 P 12-13  80 m   
Amanda kjær mackie 2009 P 12-13  kuglestød   
Amanda kjær mackie 2009 P 12-13  diskoskast   
Anders Jessen 2006 D 14-15  højdespring 160  
Anders Jessen 2006 D 14-15  200 m 26,49  
Anna Braad Olesen 2005 P 16-17  højdespring 1.51  
Anna Braad Olesen 2005 P 16-17  højdespring 1.51 tilmeldt efter frist  
Anna Braad Olesen 2005 P 16-17  længdespring  tilmeldt efter frist  
Annika Hassing 2008 P 12-13  højdespring   
Annika Hassing 2008 P 12-13  200 m   
benjamin klein 2002 D 18-19  diskoskast   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  boldkast  afbud  
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  længdespring  afbud  
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  600 m   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  60 m   
Bo Fleig Mortensen 1960 MS MS spydkast 52.37  
Bo Fleig Mortensen 1960 MS MS diskoskast 34.80  
Clara K Hermansen 2012 P 8-9  60 m   
Clara K Hermansen 2012 P 8-9  200 m   
Clara K Hermansen 2012 P 8-9  længdespring   
Clara K Hermansen 2012 P 8-9  boldkast   
Emil Kundal 2008 D 12-13  diskoskast   
Emil Kundal 2008 D 12-13  højdespring 1,26  
Eva Damborg 2013 P 8-9  boldkast   
Eva Damborg 2013 P 8-9  60 m   
Eva Damborg 2013 P 8-9  længdespring 2.35  
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13  højdespring 1.15  
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13  80 m hæk   
Freja Gudme 2008 P 12-13  højdespring  rettet efter frist  
Freja Gudme 2008 P 12-13  200 m  rettet efter frist  
Freja Gudme 2008 P 12-13  80 m hæk  rettet efter frist  
Hannah Damborg 2009 P 12-13  200 m   
Hannah Damborg 2009 P 12-13  kuglestød 7.26  
Hannah Damborg 2009 P 12-13  diskoskast   
Hannah Damborg 2009 P 12-13  længdespring 4.00  
Hannibal Sølgaard 2015 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Hannibal Sølgaard 2015 D 6-7  længdespring  tilmeldt efter frist  
Hannibal Sølgaard 2015 D 6-7  boldkast  tilmeldt efter frist  
Hugo Sølgaard 2013 D 8-9  40 m  tilmeldt efter frist  
Hugo Sølgaard 2013 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Hugo Sølgaard 2013 D 8-9  boldkast  tilmeldt efter frist  
Ida Hother le Fevre  P 16-17  vægtkast 14,37  
ida hother le fevre  P 16-17  hammerkast 46,68  
Ida Mørck 2006 P 14-15  vægtkast   
Ida Mørck 2006 P 14-15  kuglestød   
Ida Mørck 2006 P 14-15  hammerkast   
Ida Mørck 2006 P 14-15  spydkast   
Johan Sønderbæk Jensen 2012 D 8-9  boldkast  afbud efter frist  
Johan Sønderbæk Jensen 2012 D 8-9  60 m  afbud efter frist  
Johan SønderbækJensen 2012 D 8-9  længdespring  afbud efter frist  
Julius Klein 2004 D 16-17  vægtkast  tilmeldt efter frist  
julius Klein 2004 D 16-17  hammerkast   
Kristoffer Falke Dreyer Rendtorff 2014 D 6-7  boldkast  tilmeldt efter frist  
Kristoffer Falke Dreyer Rendtorff 2014 D 6-7  længdespring  tilmeldt efter frist  
Kristoffer Falke Dreyer Rendtorff 2014 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Kristoffer Falke Dreyer Rendtorff 2014 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 8-9  boldkast  tilmeldt efter frist  
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  4 x 200 m  tilmeldt efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  60 m hæk  tilmeldt efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  længdespring  tilmeldt efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  4 x 200 m  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 D 6-7  200 m  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  4 x 200 m  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  60 m hæk  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  længdespring  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 D 6-7  200 m  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  60 m hæk  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  længdespring  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 D 6-7  200 m  afbud efter frist  
Lea B Lillelund 2010 P 10-11  200 m  tilmeldt efter frist  
Liva Johansson 2009 P 12-13  længdespring 3.53  
Liva Johansson 2009 P 12-13  600 m 2.23  
Malthe K Hermansen 2009 D 12-13  200 m   
Malthe K Hermansen 2009 D 12-13  spydkast   
Mikkel Falkentorp Nielsen 2013 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Mikkel Falkentorp Nielsen 2013 D 6-7  længdespring  tilmeldt efter frist  
Mikkel Falkentorp Nielsen 2013 D 6-7  boldkast  tilmeldt efter frist  
Milas Tihic Rasmussen 2012 D 8-9  60 m  tilmeldt efter frist  
Milas Tihic Rasmussen 2012 D 8-9  længdespring  tilmeldt efter frist  
Milas Tihic Rasmussen 2012 D 8-9  boldkast  tilmeldt efter frist  
Milo Boye 2011 D 10-11  længdespring   
Milo Boye 2011 D 10-11  400 m   
Milo Boye 2011 D 10-11  60 m   
Noah Dimes Achiam 2010 D 10-11  længdespring  tilmeldt efter frist  
Noah Dimes Achiam 2010 D 10-11  boldkast  tilmeldt efter frist  
Noah Dimes Achiam 2010 D 10-11  600 m  tilmeldt efter frist  
Noah Dimes Achiam 2010 D 10-11  200 m  tilmeldt efter frist  
Philip Jespersen 2011 D 10-11  længdespring 3,13 tilmeldt efter frist  
Philip Jespersen 2011 D 10-11  boldkast 30,09 tilmeldt efter frist  
Philip Jespersen 2011 D 10-11  200 m  tilmeldt efter frist  
Rumle Flindt-Egebak 2006 D 14-15  100 m 11.96 tilmeldt efter frist  
Rumle Flindt-Egebak 2006 D 14-15  200 m  tilmeldt efter frist  
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 14-15  længdespring 4.09  
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 14-15  100 m 14.14  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 14-15  200 m 26.94  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 14-15  100 m 12.83  
Sebastian Staur Zattin 2014 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Simon Zaveri Poulsen 2007 D 14-15  100 m Ingen  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring   
Sophia bosack 2006 P 14-15  100 m   
Thor Wriedt jakobsen 2011 D 10-11  længdespring  tilmeldt efter frist  
Thor wriedt jakobsen 2011 D 10-11  200 m  tilmeldt efter frist  
Thor Wriedt Jakobsen 2011 D 10-11  60 m  tilmeldt efter frist  
Toke Gam Gotthardsen 1994 MS MS 800 m 2:10:00 tilmeldt efter frist  
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  200 m   
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  boldkast   
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  længdespring   
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  60 m   
Vilfred Dichmann 2014 D 6-7  40 m  tilmeldt efter frist  
Antal: 108 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
22-23/19/1Øst danske mesterskaber for ungd...
26/1Bestyrelsesmøde onsdag d. 26. ja...
5/222/1Kronborg Games 2022 - 2. afd
12-13/21/2Pallasspelen
Nyheder 
15/12 Joel vinder Bronze ved EM i Cross
10/12 Joel starter til Europamesterskaberne...
28/11 DM Cross Ungdom og Senior
18/11 Joel Ibler Lillesø indstillet til &q...
10/11 Joel vinder Bronze til Nordiske Meste...
Medlemmerne