FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Terminsliste
 
<< Ældre   Nyere >>   Alle indlæg   Skriv nyt indlæg   Søgning   
21/6 - 2018Tracks 6 (BT6) Frederiksberg   Se indlæg
19/6 - 2018Spisning for B2-B3 og special grupperne med familie   Se indlæg
19/6 - 2018Dagsorden til bestyrelsesmøde tirsdag d. 19. juni   Se indlæg
18/6 - 2018Spisning for mandagsbørn med familie   Se indlæg
16-17/6 - 2018Østdanske mesterskaber ude for ungdom   Se indlæg
15/6 - 2018Fælles salg på loppen   Se indlæg
13/6 - 2018Mastersturnering på Bagsværd Stadion   Se indlæg
12/6 - 2018Trænermøde motionsløberne   Se indlæg
12/6 - 2018Tracks 5 (BT5) København   Se indlæg
9-10/6 - 2018Copenhagen Open, Hvidovre   Se indlæg
8/6 - 2018Aflyst   Se indlæg
3/6 - 2018Hjælpere til Gladsaxeløbet 3/6-2018 Kl.9.30   Se indlæg
2-3/6 - 2018Eurotrack   Se indlæg
31/5 - 2018Bestyrelsesmøde d. 31. maj   Se indlæg
31/5 - 2018Tages kaste 3-kamp   Se indlæg
30/5 - 2018UP 1 Hillerød   Se indlæg
29/5 - 2018Pokal klub-kamp mod FIF på hjemmebane   Se indlæg
29/5 - 2018Tracks 3 (BT3) Amager   Se indlæg
29/5 - 2018Hjælpere til ungdomsklubstævne 29 maj   Se indlæg
27/5 - 2018Erik Kold - test til særlig editor   Se indlæg
20/5 - 2018DT indledende   Se indlæg
<< Ældre   Nyere >>   Alle indlæg   Skriv nyt indlæg   Søgning   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
16-17/24/2DM-inde (Senior)
23-24/210/2DMU Inde i Skive 23-24 Feb 2019
1/31/3Uge 10=BACs uge til at tjene på ...
2/325/2Vinterturnering Øst ungdom 2. marts
3/31/3Genbrugsloppen Tømmedag 3. marts
4/32/3Tømmedag på loppen 4. marts
6/34/3Genbrugsloppen, tømmedag 6. marts
7/35/3Genbrugsloppen, tømmedag, 7. marts
8/36/3Genbrugsloppen, tømmedag og opst...
9/37/3SALGSDAG på genbrugsloppen
9/33/3DM Cross / Cross Nationals, Roskilde
9/31/3Kronborg 3
14/312/3Indkaldelse til Generalforsamling...
23/318/3Vinterturnering Øst ungdom AFSLU...
26/322/3Foredrag om kost i forbindelse me...
7/51/5TRACKS T1 Esbjerg 7. maj
13/57/5TRACKS T2 Skive 13. maj
16/510/5TRACKS T3 Bagsværd 16. maj
21/515/5TRACKS T4 Aarhus 21. maj
28/522/5TRACKS T5 Amager 28. maj
13/67/5TRACKS T6 Østerbro, Kbh 13. juni
22/616/6TRACKS T7 Aalborg 22. maj
27/621/6TRACKS T8 Frederiksberg 27. juni
20/714/7TRACKS T9 Østerbro, Kbh 20. juli
3/828/8TRACKS T10 Aarhus 3. august
8/82/8TRACKS T11 Østerbro, Kbh 8. august
13/87/8TRACKS T12 Viborg 13. august
20/814/8TRACKS T13 Amager 20. august
30/824/8TRACKS T14 Odense 30. august
3/928/8TRACKS T15 Holbæk 3. september
Nyheder 
10/2 Bube fortsætter med at brilliere på...
27/1 4. runde af Cross Nationals
23/1 Resutater fra Øst danske mesterskabe...
31/12 Dansk Ungdomsrekord v Änglamark Nyt...
18/12 Carsten Rytter og Mia Mørck får pri...
Medlemmerne