FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Ungdoms stævne for 12-19 års i Ballerup
 
Navn År Klasse Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13 400 m 1.12.00  
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13 længdespring 3.55  
Aksel Kragh winther 2009 D 12-13 kuglestød 8.11  
Amalie Thrane 2003 P 18-19 længdespring 5.18  
Amanda Rose Kjaer Mackie 2009 P 12-13 længdespring   
Amanda Rose Kjaer Mackie 2009 P 12-13 kuglestød 6,91  
Amanda Rose Kjær Mackie 2009 P 12-13 80 m   
Anders Jessen 2006 D 14-15 100 m   
Anders Jessen 2006 D 14-15 højdespring 150  
Annika Hassing 2008 D 12-13 kuglestød Ukendt tilmeldt efter frist  
Annika Hassing 2008 D 12-13 højdespring Ukendt tilmeldt efter frist  
Annika Hassing 2008 D 12-13 80 m ukendt tilmeldt efter frist  
Annika Hassing 2008 D 12-13 80 m ukendt  
Annika Hassing 2008 D 12-13 højdespring Ukendt  
Annika Hassing 2008 D 12-13 kuglestød Ukendt  
Anton Kyst 2008 D 12-13 80 m 11,48  
Anton Kyst 2008 D 12-13 længdespring 4,34  
Anton Kyst 2008 D 12-13 kuglestød 6,08  
Benjamin Klein 2002 D 18-19 kuglestød 10,05  
Benjamin Klein 2002 D 18-19 spydkast 41,01  
Emil Kundal 2008 D 12-13 800 m   
Emil Kundal 2008 D 12-13 højdespring 1,20  
Emil Kundal 2008 D 12-13 spydkast   
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13 400 m 01.16.46  
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13 længdespring 3.18  
Frederikke Søndergaard 2008 P 12-13 kuglestød 6.13  
Hannah Damborg 2009 P 12-13 80 m   
Hannah Damborg 2009 P 12-13 længdespring 3.86  
Hannah Damborg 2009 P 12-13 kuglestød 6.03  
Ida Caroline Mørck 2006 P 14-15 spydkast 31.34  
Ida Caroline Mørck 2006 P 14-15 kuglestød 9.66  
Ida Hother Le Fevre 2004 P 16-17 spydkast   
Ida Hother Le Fevre 2004 P 16-17 kuglestød   
Julius Klein 2004 D 16-17 kuglestød 9,97  
Julius Klein 2004 D 16-17 spydkast 40,50  
Lia Palmberg Nordhald 2003 P 18-19 højdespring 1.57  
Linus Bangert 2005 D 16-17 kuglestød   
Linus Bangert 2005 D 16-17 spydkast   
Liva Johansson 2009 P 12-13 400 m 1,29  
Liva Johansson 2009 P 12-13 længdespring 3,14  
Liva Johansson 2009 P 12-13 kuglestød 5,15  
Magnus Munk 2007 D 14-15 spydkast   
Magnus Munk 2007 D 14-15 kuglestød   
Martine Markussen 2005 P 16-17 spydkast 28,38  
Martine Markussen 2005 P 16-17 kuglestød 9,40  
Sara Francisco Mouridsen 2006 D 14-15 længdespring  tilmeldt efter frist  
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 14-15 100 m 14.47 tilmeldt efter frist  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 14-15 100 m 13.06  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 14-15 længdespring 4.94  
Shawn Kiragga 2008 D 12-13 80 m   
Shawn Kiragga 2008 D 12-13 længdespring   
Sophia Bosack 2006 P 14-15 længdespring 4.22 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15 100 m 14.43 tilmeldt efter frist  
Sophia Bosack 2006 P 14-15 100 m 14.43  
Sophia Bosack 2006 P 14-15 længdespring 4.22  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13 80 m  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13 længdespring  
Vilhelm Bak-Thomsen 2008 D 12-13 kuglestød  
Antal: 58 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
Nyheder 
27/4 DM 10K og VT 5 (Ungdom og Senior)
23/4 Bestilling af klubtøj er nu muligt
18/4 Mia sætter ny klubrekord på 1500m
8/3 Joel bliver en flot nr. 19 ved Europa...
5/3 Joel løber indledende 3000m ved EM-i...
Medlemmerne