FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Copenhagen open
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Årsbedste Afbud/Ret
  
Amalie Thrane 2003 KS KS længdespring 5.18 5.01  
Anders Jessen 2006 D 14-15  højdespring 1.50 1.50  
Anders Jessen 2006 D 14-15  100 m 13,52 13,52  
Anna Braad Olesen 2005 KS KS højdespring 1.46   
Annika Adser Hassing 2008 P 12-13  længdespring    
Annika Adser Hassing 2008 P 12-13  80 m    
Anton Kyst 2008 D 12-13  længdespring 4,45   
Anton Kyst 2008 D 12-13  200 m 29,78   
Anton Kyst 2008 D 12-13  80 m 11,48   
Benjamin Klein 2002 D 8-9 MS spydkast 45.37   
Benjamin Klein 2002 D 8-9 MS diskoskast 35.28   
Emil Kundal 2008 D 12-13  spydkast 13,46   
Emil Kundal 2008 D 12-13  højdespring 1,21   
Emil Kundal 2008 D 12-13  1000 m    
Eva Damborg 2013 P 8-9  længdespring 2.16   
Eva Damborg 2013 P 8-9  200 m    
Eva Damborg 2013 P 8-9  40 m    
Frederikke Søndergaard 2008 D 12-13  kuglestød 7,41 7,41  
Frederikke Søndergaard 2008 D 12-13  længdespring 3,57 3,57  
Frederikke Søndergaard 2008 D 12-13  60 m hæk Ingen Ingen  
Freja Gudme 2008 D 12-13  længdespring    
Freja Gudme 2008 D 12-13  200 m    
Freja Gudme 2008 D 12-13  80 m    
Freja Snedker Storgaard 2006 P 14-15  højdespring 1.40 1.40  
Hannah Damborg 2009 P 12-13  kuglestød 7.26   
Hannah Damborg 2009 P 12-13  længdespring 4.0   
Hannah Damborg 2009 P 12-13  80 m 12.90   
Henrik Berg 1963 MS MS 100 m 13.33 14.28  
Hjalte Dalskov 2005 MS MS 800 m 2.04.11   
Jasper Høeberg Jørgensen 2008 D 12-13  spydkast 17,91 17,91  
Julius Klein 2004 D 8-9 MS spydkast 43.13   
Julius Klein 2004 D 8-9 MS hammerkast 48.09   
Kasper Rasmussen 2006 D 14-15  længdespring 4.80 4,80  
Kasper Rasmussen 2006 D 14-15  100 m 13,10 13,10  
Lia Palmberg Nordhald 2003 KS KS højdespring 1.58 1.58  
Linus Bangert 2005 MS MS spydkast   afbud  
Linus Bangert 2005 MS MS hammerkast   afbud  
Linus Bangert 2005 MS MS diskoskast   afbud  
Liva Johansson 2009 P 12-13  kuglestød 5,18   
Liva Johansson 2009 P 12-13  længdespring 3,40   
Liva Johansson 2009 P 12-13  200 m    
Martine Markussen 2005 KS KS kuglestød    
Martine Markussen 2005 KS KS diskoskast    
Rumle flindt-egebak 2006 D 14-15  100 m    
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 14-15  længdespring    
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 14-15  100 m 14.19   
Sarah Engsig-Karup 2006 P 14-15  200 m 26.94 26.94  
Sarah Engsig-Karup 2006 P 14-15  100 m 12.98 12.98  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 200 m 22,59 23,89  
Sebastian Valentin Buschardt 1997 MS MS 100 m 11,21 11,77  
Sophia Bosack 2006 P 14-15  200 m    
Sophia Bosack 2006 P 14-15  længdespring    
Sophia Bosack 2006 P 14-15  100 m    
Troels Kaas 1995 MS MS 200 m 23.99 24.19 tilmeldt efter frist  
Troels Kaas 1995 MS MS 100 m 11.63 11.79 tilmeldt efter frist  
Antal: 52 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
19/61/6Øst danske mesterskaber for ungd...
25-27/620/6Store DM i Odense
21-22/8DM i kastemangekamp på Bagsværd...
21-22/815/8Hjælpere søges til DM i kastema...
31/826/8Indkaldelse til generalforsamling...
Nyheder 
17/6 2 BAC-atleter udtaget til Landsholdet
30/5 Bube og Mia på 800m med 2 gange dans...
30/5 Joel løber 7. bedste tid af dansker ...
19/5 Mia sætter ny Dansk Årsbedste på 8...
16/5 Flere KR'er og PR'er ved TRACKS på B...
Medlemmerne