FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Kronborg Games 2022 - 2. afd
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  kuglestød   
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  højdespring   
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  længdespring 1.50  
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  60 m 8,70  
Anna Braad Olesen 2005 P 16-17  højdespring   
Arthur Fogtmann Gibson 2009 D 12-13  længdespring   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  kuglestød   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  længdespring 2,90  
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  60 m 10,24  
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  kuglestød   
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  længdespring   
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  60 m   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  kuglestød   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  længdespring   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  60 m   
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  kuglestød 8,15  
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  længdespring   
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  60 m   
Johan Mosbech 2014 D 8-9  stafet   
Johan Mosbech 2014 D 8-9  længdespring   
Johan Mosbech 2014 D 8-9  kuglestød   
Johan Mosbech 2014 D 8-9  60 m   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  stafet   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  kuglestød   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  længdespring   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  60 m   
Kirstine Sand Holgersen 2009 P 12-13  længdespring   
Kirstine Sand Holgersen 2009 P 12-13  60 m   
Laura Halberg Nome 2006 P 16-17  60 m 9.09  
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  højdespring   
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  60 m hæk 12.22  
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  60 m   
Liva Johansson 2009 P 12-13  kuglestød  afbud efter frist  
Liva Johansson 2009 P 12-13  længdespring  afbud efter frist  
Natalie Vaabengaard 2002 KS KS længdespring   
Natalie Vaabengaard 2002 KS KS 60 m 8.19  
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  længdespring 4.12  
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  60 m 8.92  
Sophia Bosack 2006 P 16-17  60 m 8,99 afbud efter frist  
Antal: 36 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
1/2Bestyrelsesmøde onsdag d. 1. feb...
4-5/228/1DMinde Masters
4/226/1Kronborg Games - II
5/23/2Odense Indoor
5/226/1Hvidovre Indoor III
11-12/231/1Pallas Spelen 14+ KORT FRIST!!!
18-19/211/2DM-inde 2023 i Randers
11/32/3Kronborg Games - III
Nyheder 
8/12 Joel løber EM Cross på søndag d. 1...
24/11 Mindeord for Anders Gerhardt.
20/11 Frost Cup 2022 - Etape 1
20/11 Kongepokal og yderligere 4 DM'er samt...
12/11 God løbekonduite
Medlemmerne