FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Kronborg Games 2022 - 2. afd
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Natalie Vaabengaard 2002 KS KS længdespring  11:19 17/1-2022
Natalie Vaabengaard 2002 KS KS 60 m 8.19 11:19 17/1-2022
Liva Johansson 2009 P 12-13  kuglestød  afbud efter frist 19:51 18/1-2022
Liva Johansson 2009 P 12-13  længdespring  afbud efter frist 19:51 18/1-2022
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  længdespring 1.50 18:48 22/1-2022
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  60 m 8,70 18:48 22/1-2022
Laura Halberg Nome 2006 P 16-17  60 m 9.09 19:07 22/1-2022
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  kuglestød  22:31 22/1-2022
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  længdespring  22:31 22/1-2022
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  60 m  22:31 22/1-2022
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  kuglestød 8,15 22:31 22/1-2022
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  længdespring  22:31 22/1-2022
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  60 m  22:31 22/1-2022
Anna Braad Olesen 2005 P 16-17  højdespring  14:23 23/1-2022
Sophia Bosack 2006 P 16-17  60 m 8,99 afbud efter frist 14:23 23/1-2022
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  kuglestød  20:56 24/1-2022
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  højdespring  20:56 24/1-2022
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  længdespring 4.12 9:20 25/1-2022
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  60 m 8.92 9:20 25/1-2022
Johannes Sølund 2014 D 8-9  60 m  17:17 25/1-2022
Johannes Sølund 2014 D 8-9  stafet  17:18 25/1-2022
Johannes Sølund 2014 D 8-9  kuglestød  17:18 25/1-2022
Johannes Sølund 2014 D 8-9  længdespring  17:18 25/1-2022
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  kuglestød  18:05 25/1-2022
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  længdespring 2,90 18:05 25/1-2022
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  60 m 10,24 18:05 25/1-2022
Johan Mosbech 2014 D 8-9  stafet  7:17 26/1-2022
Johan Mosbech 2014 D 8-9  længdespring  7:17 26/1-2022
Johan Mosbech 2014 D 8-9  kuglestød  7:17 26/1-2022
Johan Mosbech 2014 D 8-9  60 m  7:17 26/1-2022
Kirstine Sand Holgersen 2009 P 12-13  længdespring  7:53 26/1-2022
Kirstine Sand Holgersen 2009 P 12-13  60 m  7:53 26/1-2022
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  kuglestød  9:29 26/1-2022
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  længdespring  9:30 26/1-2022
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  60 m  9:30 26/1-2022
Arthur Fogtmann Gibson 2009 D 12-13  længdespring  20:05 26/1-2022
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  højdespring  21:12 26/1-2022
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  60 m hæk 12.22 21:12 26/1-2022
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  60 m  21:12 26/1-2022
Antal: 36 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
28/6Bestyrelsesmøde tirsdag d. 28. j...
28/6Oprydning i konkurrencerum
30/629/6Møde for hjælpere til Jubilæet.
8-10/719/6Öresundsspelen
20-21/85/8Øst DMU 2022
Nyheder 
22/6 ........
17/6 Joel forbedrer DJR på 1500m
12/6 Mia løber 2.05,17 i USA
12/6 Christoffer nr. 2 i Watford (England)
12/6 Hjalte sætter PB på 1500m
Medlemmerne