FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Kronborg Games 2022 - 2. afd
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
60 m
Natalie Vaabengaard 2002 KS KS 60 m 8.19  
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  60 m   
Kirstine Sand Holgersen 2009 P 12-13  60 m   
Johan Mosbech 2014 D 8-9  60 m   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  60 m 10,24  
Johannes Sølund 2014 D 8-9  60 m   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  60 m   
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  60 m 8.92  
Sophia Bosack 2006 P 16-17  60 m 8,99 afbud efter frist  
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  60 m   
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  60 m   
Laura Halberg Nome 2006 P 16-17  60 m 9.09  
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  60 m 8,70  
Antal: 12 
60 m hæk
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  60 m hæk 12.22  
Antal: 1 
længdespring
Natalie Vaabengaard 2002 KS KS længdespring   
Arthur Fogtmann Gibson 2009 D 12-13  længdespring   
Kirstine Sand Holgersen 2009 P 12-13  længdespring   
Johan Mosbech 2014 D 8-9  længdespring   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  længdespring 2,90  
Johannes Sølund 2014 D 8-9  længdespring   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  længdespring   
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  længdespring 4.12  
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  længdespring   
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  længdespring   
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  længdespring 1.50  
Liva Johansson 2009 P 12-13  længdespring  afbud efter frist  
Antal: 11 
højdespring
Lea Birkegård Lillelund 2010 P 12-13  højdespring   
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  højdespring   
Anna Braad Olesen 2005 P 16-17  højdespring   
Antal: 3 
kuglestød
Johan Mosbech 2014 D 8-9  kuglestød   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  kuglestød   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  kuglestød   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  kuglestød   
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  kuglestød   
Eva Klæstrup Damborg 2013 P 8-9  kuglestød   
Hannah Klæstrup Damborg 2009 P 12-13  kuglestød 8,15  
Liva Johansson 2009 P 12-13  kuglestød  afbud efter frist  
Antal: 7 
stafet
Johan Mosbech 2014 D 8-9  stafet   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  stafet   
Antal: 2 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
28/6Bestyrelsesmøde tirsdag d. 28. j...
28/6Oprydning i konkurrencerum
30/629/6Møde for hjælpere til Jubilæet.
8-10/719/6Öresundsspelen
20-21/85/8Øst DMU 2022
Nyheder 
22/6 ........
17/6 Joel forbedrer DJR på 1500m
12/6 Mia løber 2.05,17 i USA
12/6 Christoffer nr. 2 i Watford (England)
12/6 Hjalte sætter PB på 1500m
Medlemmerne