FORSIDE          MOBIL        ENGLISH        INDHOLD        SØG        HJÆLP   
      
 
 
Afslutningsstævne i Greve
 
Navn År Klasse Senior Øvelse PR Afbud/Ret
  
Aksel Kragh Winther 2009 D 12-13  kuglestød   
Amalie Thrane 2003 P 18-19  længdespring 5.23  
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  højdespring 168  
Anders Rosenberg Jessen 2006 D 16-17  længdespring   
Andreas Kjær 2012 D 10-11  200 m   
Andreas Kjær 2012 D 10-11  boldkast   
Annika Hassing 2008 P 14-15  100 m Ukendt  
Annika Hassing 2008 P 14-15  længdespring Ukendt  
Arthur 2009 D 12-13  spydkast  tilmeldt efter frist  
Aske Gram 2014 D 8-9  200 m   
Aske Gram 2014 D 8-9  længdespring   
Aske Gram 2014 D 8-9  boldkast   
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  60 m 9.78  
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  600 m 2.17  
Bjarke Johan Christensen 2011 D 10-11  kuglestød 7.21  
Bo Fleig Mortensen 1960 M 60-64  diskoskast 35,80 tilmeldt efter frist  
Christian Tybjerg Zeuner 2012 D 10-11  60 m hæk   
Christian Tybjerg Zeuner 2012 D 10-11  200 m   
Christian Tybjerg Zeuner 2012 D 10-11  længdespring 2,90  
Cornelia Ostenfeld Brynald 2012 D 10-11  200 m   
Cornelia Ostenfeld Brynald 2012 D 10-11  længdespring   
Cornelia Ostenfeld Brynald 2012 D 10-11  60 m hæk   
Elna Frøkjær Trærup 2016 P 6-7  3-kamp   
Erwin Just Machholdt 2012 D 10-11  200 m   
Erwin Just Machholdt 2012 D 10-11  længdespring   
Erwin Just Machholdt 2012 D 10-11  boldkast   
Eva Damborg 2013 P 8-9  60 m   
Eva Damborg 2013 P 8-9  boldkast   
Eva Damborg 2013 P 8-9  længdespring   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  60 m 9.76  
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  600 m   
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  længdespring 3.48  
Frej Engsig-Karup 2012 D 10-11  200 m   
Freja Gudme 2008 P 14-15  200 m   
Freja Gudme 2008 P 14-15  længdespring   
Hannah Damborg 2009 P 12-13  diskoskast 17.64  
Henrik Berg 1963 M 55-59  100 m 14.52  
Ida Caroline Mørck 2006 P 16-17  hammerkast   
Ida Caroline Mørck 2006 P 16-17  spydkast  tilmeldt efter frist  
Ida Caroline Mørck 2006 P 16-17  vægtkast  tilmeldt efter frist  
Ida Hother le fevre 2004 P 18-19  hammerkast 46,00 tilmeldt efter frist  
Ida Hother Le Fevre 2004 P 18-19  vægtkast  tilmeldt efter frist  
Isabella Bernth 2013 P 8-9  60 m   
Isabella Bernth 2013 P 8-9  200 m   
Isabella Bernth 2013 P 8-9  600 m   
Isabella Bernth 2013 P 8-9  længdespring   
Isabella Bernth 2013 P 8-9  boldkast   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  60 m   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  600 m   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  længdespring   
Johannes Sølund 2014 D 8-9  boldkast   
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 8-9  60 m   
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 8-9  længdespring   
Laust Frøkjær Trærup 2013 D 8-9  boldkast   
Lea B Lillelund 2010 P 12-13  60 m hæk 13.11  
Lea B LIllelund 2010 P 12-13  højdespring   
Lea B Lillelund 2010 P 12-13  60 m (80 m ikke på liste  
Lea B Lillelund 2010 P 12-13  længdespring 3.48  
Michael Pilegaard Hansen 1967 M 55-59 MS 800 m 2.18  
Michael Pilegaard Hansen 1967 M 55-59 MS 1500 m 4.42  
Mikkel Leth Jølck 2012 D 10-11  60 m hæk   
Mikkel Leth Jølck 2012 D 10-11  længdespring   
Mikkel Leth Jølck 2012 D 10-11  boldkast   
Mikkel Leth Jølck 2012 D 6-7  boldkast   
Nicolai Marquez 2012 D 10-11  200 m   
Nicolai Marquez 2012 D 10-11  længdespring   
Nicolai Marquez 2012 D 10-11  boldkast   
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  100 m   
Sara Francisco Mouridsen 2006 D 16-17  længdespring   
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  200 m   
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  100 m   
Sara Francisco Mouridsen 2006 D 16-17  længdespring   
Sara Francisco Mouridsen 2006 P 16-17  200 m   
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  60 m   
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  længdespring   
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  boldkast   
Viggo Gundmann Hyllested 2013 D 8-9  4 x 60 m   
Antal: 77 
Tilmelding   
Vis indbydelsen   
Hent som fil   
  
Terminsliste (evt. tilmelding) 
Nyheder 
18/9 CPH Half 2022 - BAC resultater
11/9 DMU 2022 Mellem/Lang
29/8 Hackerangreb på vores medlemssystem ...
19/8 BAC jubilæumsfest program
7/8 Joel nr. 6 ved U20 VM
Medlemmerne